Tiešsaistes kurss – PowerPoint prezentācijas veidošana

Atmiņā paliekošākās prezentācijas ne tikai sniedz iespaidīgu saturu, bet arī izskatās vizuāli pievilcīgas. Lai izveidotu pārliecinošas prezentācijas, Jums vispirms ir jāizprot visas prezentācijas programmatūras iespējas. Tās palīdzēs Jums sasniegt vairāk, veiksmīgāk pārliecinot klausītājus un skatītājus!

Tiešsaistes kursā “Microsoft PowerPoint” Jums būs iespēja redzēt un iepazīties ar prezentāciju rīka sniegtajām iespējām veiksmīgas prezentācijas izveidei un prezentēšanai, kā arī iepazīties ar to, kā prezentācijas padarīt atraktīvākas un interesantākas. Mācību procesā tiek dota iespēja apgūt prezentāciju veidošanas pamatprincipus – struktūru, attēlu un teksta savietošanu slaidos, prezentācijas uztveres principus, krāsu un fontu lietojumu.

Kam paredzēts mācību kurss?

Mācību kurss piemērots ikvienam interesentam, kurš vēlas apgūt prezentācijas veidošanu ar populārāko prezentācijas veidošanas rīku Microsoft PowerPoint.

Kursa norises datums un laiks:

Cena vienam dalībniekam:

Kursa programma:

Kursa norises vieta:

21. un 23. 07.
14.00 – 17.15
divas daļas
50 € + PVN Iepazīties šeit Tiešsaistē

Lai piedalītos apmācībās, nepieciešamas priekšzināšanas datora lietošanā.
Cenā ietilpst arī drukāti mācību materiāli un sertifikāts.

Kā notiks kurss tiešsaistē?

Nepieciešamais aprīkojums:Dalībnieka datoram vai viedierīcei ir jābūt aprīkotam ar austiņām, skandām vai iebūvētu skaļruni, mikrofona esamība ir vēlama, bet nav obligāta. Interneta pieslēgums.
 
Pieslēgšanās tiešsaistes kursam:Piereģistrējoties, kursa dalībnieks uz savu e-pastu saņems tiešraides saiti uz kursu noteiktajā datumā un laikā un instrukciju, kā pieslēgties tiešsaistes kursam.
 
Vieta:Microsoft Teams platforma
 
Video lekciju laikā tiek demonstrēti piemēri, dalībnieki tos var patstāvīgi atkārtot savos datoros failos, kuri pieejami lejupielādei.
Kursa laikā iespējams uzdot jautājumus pasniedzējam.
 

6 ieteikumi prezentāciju veidošanā

Lai gan jaunākā biznesa prezentāciju programmatūra piedāvā tik daudz novatorisku noformējuma opciju kā nekad, joprojām ir spēkā pamata vadlīnijas par efektīvas prezentācijas izveidi.

  1. Izmantojiet teksta lielumu vismaz 25.
  2. Izmantojiet vienādus fonta tipus un biezumu.
  3. Nepārblīvējiet savu prezentāciju – mazāk nozīmē vairāk.
  4. Prezentācijā neiekļaujiet vairāk par 10 rindām slaidā.
  5. Izveidojiet vienotu fonu visā prezentācijā, lai iegūtu optimālu krāsu kontrastu iespējami skaidram vēstījumam.
  6. Izmantojiet attēlus ar labu izšķirtspēju.

 
Lai uzzinātu visas jūsu biznesa prezentācijas programmatūras iespējas, apmeklējiet Microsoft PowerPoint un sāciet veidot neaizmirstamas prezentācijas, kas pavisam noteikti aizraus jūsu auditoriju.


Pieteikšanās un papildu informācija pa tālr. 26475979 vai rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, uzņēmuma rekvizītus un kontakttālruņa numuru, kā arī kursa nosaukumu.