Mācību centrs

Par mums

Aicinām mācīties un sadarboties ar mūsu Mācību centru, lai:

  • Pilnveidotu savas tehnoloģiju zināšanas klātienes kursos;
  • Saņemtu individuālas konsultācijas dažādu tehnoloģiju izmantošanai;
  • Izstrādātu sava uzņēmuma vajadzībām interaktīvus e-kursus;
  • Izglītotu sava uzņēmuma grāmatvedi Tildes Jumis mācību programmās;
  • Ieviestu mūsdienīgas e-mācību sistēmas;
  • Sertificētu savus darbiniekus mūsu Testu centrā.

Kāpēc sadarboties ar mums?

Vairāk nekā 25 gadu pieredze. Esam dibināti 1996. gadā un kopš tā laika palīdzam apgūt informācijas tehnoloģijas prasmes Latvijas uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem.
Kvalificēti un sertificēti pasniedzēji ar ilgstošu darba pieredzi, kuru kompetences saistāmas ne tikai ar teicamu mācāmā temata pārzināšanu, bet arī ar izcilām metodiskajām prasmēm.
94,8 % dalībnieku ir apmierināti ar apmeklētajiem kursiem un pozitīvi vērtē gūto zināšanu noderīgumu savā turpmākajā darbā.
Saņemtas atzinības un nozares inovāciju balvas.
Ik gadu vidēji mūsu klātienes kursos mācās vairāk nekā 2500 dalībnieku.

Mūsu Mācību centrā var apgūt

Microsoft Office programmas Excel, Word, PowerPoint, PowerBI, Outlook, Visio, OneNote, OneDrive, Microsoft Teams, Microsoft Forms, Office365
Vizuālo materiālu veidošanas rīkus Canva.com, Piktochat.com, Postermywal.com, Sway, Prezi.com, Infogr.am
Grāmatvedības sistēmas “Tildes Jumis” lietošanu Tildes Jumis ievadkurss, Tildes Jumis Noliktava, Tildes Jumis Personāls, Tildes Jumis PVN, Tildes Jumis bilance
Grāmatvedības zināšanas pašnodarbinātajiem ID, EDS atskaites, grāmatvedības programmas (zibsnis.lv, zalktis.lv, online rēķini)
Zināšanas E-komercijā un sociālo tīklu lietošanā biznesam E-komercijas pamati, Mozello, Etsy, Sociālo tīklu mārketings, Facebook, Instagram
Aptauju veidošanu ar IT rīkiem Microsoft Forms, Google aptaujas, EU Survey
Valsts IT sistēmas E-pakalpojumi, e-paraksts, e-adrese, e-platformas
Noderīgas IT prasmes pedagogiem un skolēniem Minecraft Education Edition, Microsoft Teams for Education
Citus mūsdienīgus IT rīkus un pakalpojumus Moodle, edX, Google, Mākoņpakalpojumi, Internets un drošība

 

Kā pieteikties kursiem

Atklātie kursi – grupas tiek komplektētas no individuālajiem dalībniekiem un uz tiem var pieteikties jebkurš interesents, neatkarīgi no tā, vai maksātājs ir pats dalībnieks vai uzņēmums.

Aktuālais kursu grafiks un elektroniskā pieteikšanās šeit

 

Kursi uzņēmuma vai iestādes grupām – mācību programmu, saturu un norises laiku pieskaņojam pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām.

Saziņa ar mācību projektu vadītāju: kursi@dzc.lv vai pa tālr. 26475979

 

Individuālajās konsultācijās sniedzam atbildes uz konkrētiem jautājumiem par datorprogrammu lietošanu, kā arī organizējam individuālas mācības atsevišķu tematu apguvei.

Informācija un pieteikšanās: kursi@dzc.lv vai pa tālr. 26475979

 

Mācības ar ES atbalstu. Dalība projektos:

“Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” – plašāka informācija www.mmu.lv

Integrētā mācību un komunikācijas aktivitāšu programma “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” – mācības digitālajiem aģentiem, kuri ne tikai paši apgūst un izmanto valsts iestāžu e-risinājumus, bet arī palīdz iedvesmot to izmantošanā citus.
Plašāka informācija šeit

Mūsu vērtības

 

KLIENTS

Mēs strādājam, lai tiktu saprastas katra klienta mācību vajadzības un sniegtas tās zināšanas un prasmes, kas ļautu mūsu klientiem būt produktīvākiem un sasniegt viņu mērķus.

 

KVALITĀTE

Mēs strādājam atbildīgi un rūpējamies, lai katras mācības tiktu novadītas vislabākajā kvalitātē. Uzņēmumā ir ieviests IS0 9001 standarts, un mēs sekojam, lai mūsu sniegtais pakalpojums tiktu novērtētas visaugstākajā līmenī.

 

ATTĪSTĪBA

Mūsu mācību personāls regulāri pilnveido savas zināšanas. Pasniedzēji seko līdzi nozares jaunumiem, stažējas ārzemēs, kā arī iesaistās starptautiskos projektos, kas nodrošina kompetenču pilnveidi un veicina inovatīvu pieeju mācību procesam.

 

PROFESIONALITĀTE

Esam eksperti savā jomā, mūsu pasniedzēji ir ieguvuši izglītību ne tikai informācijas tehnoloģijās, bet arī izglītības zinātnēs. Mēs ik gadus klātienē nodrošinām mācības vidēji 2500 cilvēkiem, un esam kopumā jau izstrādājuši vairāk kā 200 e-mācību kursus uzņēmumiem, valsts pārvaldes un izglītības iestādēm. Mūsu sasniegumi ir guvuši atzinību un apbalvojumus. Esam sertificēts Microsoft Mācību Partneris, esam ieguvuši arī Microsoft in Education Global Training Partner statusu.

Vīzija

Mūsu klienti ir prasmīgi informācijas tehnoloģiju lietotāji, kuri spēj strādāt gudrāk nevis vairāk.

Mērķis

Mācību centrs strādā ar mērķi izprast klientu vajadzības un piemeklēt tām iespējamos risinājumus, palīdzot klientiem attīstīt digitālās prasmes un sasniegt viņu izvirzītos mērķus. Mums ir svarīgi veidot ilgtermiņa attiecības, nodrošinot klientiem mūsdienīgus un kvalitatīvus mācību pakalpojumus.