Personāla pašapkalpošanās portāls

Vai Jūsu uzņēmums meklē veidu, kā ātri un ērti komunicēt ar saviem darbiniekiem, atvieglot darbinieku iesniegumu apstrādes procesu, attālināti slēgt dažādas vienošanās ar darbiniekiem, kurām ir juridisks spēks? Meklējat veidu, kā dot iespēju darbiniekiem pašiem apskatīt savas ikmēneša algas lapiņas, pieejamo atvaļinājumu dienu skaitu, veikt dažādas instruktāžas, aptaujas un vēl daudz ko citu?

Mūsu izstrādātais Personāla pašapkalpošanās portāls palīdzēs risināt šīs ikdienas situācijas un atvieglos uzņēmuma personāla nodaļas darbu!

Vienkāršāka komunikācija ar darbiniekiem Personalizēts saturs katram darbiniekam Iespēja slēgt juridiski saistošas vienošanās Ātrāka informācijas aprite starp darbiniekiem un vadību
Iespēja pieslēgties sistēmai no jebkuras ierīces un vietas Sistēmas pielāgošana uzņēmuma personālvadības procesiem Iespēja integrēt ar citām uzņēmuma sistēmām Iespēja veidot individualizētu darbinieku motivācijas sistēmu

Mūsu sistēma nodrošinās:

Darbinieku profilus – vienmēr aktuālās darbinieku kontaktinformācijas uzturēšanu, dodot iespēju darbiniekam atjaunot datus, kā arī apskatīt savas algas lapiņas, atvaļinājuma datus, obligātās veselības pārbaudes, instruktāžas u.c. savu informāciju.

Iesniegumu veidošanas un apstrādes iespējas – iespēju izveidot dažādus iesnieguma veidus, elektroniski tos iesniegt, elektroniski apstiprināt un sekot iesnieguma statusiem savā profilā.

Materiālo atbildību – informāciju par datoriem, telefoniem un citiem uzņēmuma resursiem, kas nodoti darbiniekiem lietošanā.

Uzņēmuma jaunumus – regulāru darbinieku iepazīstināšanu ar uzņēmuma aktualitātēm.

Informāciju par pasākumiem un mācībām – aktuālās informācijas publicēšanu un iespēju reģistrēties tiešsaistē.

Motivācijas sistēmas uzturēšanu – iespēju integrēt darbinieku motivācijas sistēmu un darbinieku novērtēšanu.

Darbinieku aptauju organizēšanu – aptauju veidošanu, uzdodot tās dažādām darbinieku grupām, un iespēju redzēt grafisko pārskatu par rezultātiem.

Ieviešot Personāla pašapkalpošanās portālu dodiet saviem darbiniekiem iespēju:

  • Apskatīt savu algas lapiņu;
  • Apskatīt savu pieejamo atvaļinājumu dienu skaitu un pieteikt atvaļinājumu;
  • Iepazīties ar uzņēmuma instrukcijām un procedūrām;
  • Patstāvīgi pārvaldīt savus uzdevumus;
  • Pieteikties mācībām un citiem pasākumiem.

Piesakies sistēmas demonstrācijai, zvanot uz mob. tālr. 26131717 vai rakstot uz e-pastu: liga.matveja-vlasova@dzc.lv.

Vai sazinies ar mums

67338366
dzc@dzc.lv