Video kursi

Attālinātā jeb neklātienes mācīšanās nu jau kļuvusi par ierastu ikdienas daļu, un šai izglītības formai ir gana daudz priekšrocību – mācīties sev ērtā laikā, vietā un savā tempā, pielāgot mācības savam darba grafikam, atkārtot video vairākas reizes un iepauzēt ja nepieciešams.

Mūsu pieredzējušo kursu pasniedzēju izstrādātie populārāko Microsoft programmu video kursi satur īsus mācību video, kurus papildina praktiski demonstrējumi un pašpārbaudes uzdevumi. Katra kursa beigās varēsiet izpildīt testu, lai iegūtu sertifikātu ar apliecinājumu par kursa apgūšanu. Video kursi pieejami latviešu valodā personalizētā mācību platformā.

Video kursos Jūs iegūsiet:

 • Vērtīgu saturu – tēmas strukturētas loģiskos blokos, video demonstrācijas papildinātas ar praktiskiem uzdevumiem, saturu veidojuši sertificēti un pieredzējuši pasniedzēji.
 • Elastību – iespēja mācīties jebkurā sev ērtā laikā un vietā.
 • Mobilitāti – kursu apguvei nepieciešams vien interneta pieslēgums un kāda no viedierīcēm.
 • Progresa atskaiti – iespēja sekot līdzi apgūtajam mācību kursa apjomam, veikt pašpārbaudes testus un vingrinājumus.
 • Efektivitāti – apgūt kursa tēmas savā tempā, atkārtot un nostiprināt jauniegūtās zināšanas.
 • Sertifikātu – sekmīgi izpildot zināšanu novērtēšanas testu.

Atrast piemērotu laiku mācībām ne vienmēr ir iespējams, turklāt, mēs katrs mācāmies savā tempā, un arī zināšanu līmenis un mācīšanās ātrums ir atšķirīgs, internetā pieejamie resursi nav latviešu valodā – tādēļ tieši Jums esam sagatavojuši to visu mācību video kursu formā, kur tas viss ir iespējams!

  IEGĀDĀTIES 

Izvēlieties sev piemērotāko video kursu:

MS Excel 1

Uzzināt vairāk

MS Excel 2

Uzzināt vairāk

MS Excel 3

Uzzināt vairāk

MS Excel 4

Uzzināt vairāk

MS Excel 5

Uzzināt vairāk

MS Excel 6

Uzzināt vairāk

MS Word

Uzzināt vairāk

MS PowerPoint

Uzzināt vairāk

MS Teams

Uzzināt vairāk

 
MS Outlook

Uzzināt vairāk

 

Pieteikšanās  kursiem un apmaksa

Kursu iegāde – kursi.dzc.lv. Norēķināties var ar bankas maksājuma karti caur Stripe, kas nodrošina 100% drošu pirkumu, vai bankas pārskaitījumu. Jums nepieciešams rēķinā iekļaut rekvizītus vai Jūsu darba vieta veiks apmaksu par mācību kursiem, lūgums mums rakstīt uz kursi@dzc.lv, norādot vajadzīgos rekvizītus un rēķinu sagatavosim un nosūtīsim vienas darba dienas laikā.

Piekļuve mācību platformai

Savu mācību kontu varat izveidot kursi.dzc.lv, kur arī saņemsiet piekļuvi kursiem, automātiski pēc to iegādes platformā. Pēc rēķina apmaksas, ja Jums vēl nav izveidots mācību konts, tad saņemsiet personalizētu pieeju video kursam.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā saprast, kāds kurss man ir piemērotākais?

Katram kursam pieejams tā apraksts, kursa programma, kā arī ievada video, pēc kura varēsiet izvērtēt kursa atbilstību Jūsu vēlmēm. Ja tomēr šaubāties, aicinām sazināties ar mums pa tālr. 25496807 vai rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv un mēs noteikti palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko.

Kad varēšu sākt apgūt izvēlēto kursu?

Uzsākt kursu apguvi iespējams jau tajā pašā brīdī, kad ir izveidots mācību konts un iegādāts kurss mācību platformā kursi.dzc.lv, vai veikta rēķina apmaksa par izvēlēto kursu.

Ja uzņēmumā esam vairāki cilvēki, kuri grib mācīties?

Rakstiet mums uz e-pastu kursi@dzc.lv, ka vēlaties plānot apmācības vairākiem darbiniekiem. Mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu dalībnieku skaitu un vēlamo mācību uzsākšanas laiku.

Cik ilgi katru kursu var apgūt?

Katra video kursa aptuvenais apguves laiks norādīts tā aprakstā. Viss mācību kurss Jums būs pieejams bez termiņa, lai varētu pēc vajadzības aplūkot interesējošos kursa materiālus un atkārtot apgūto.

Vai pēc mācībām saņemšu sertifikātu?

Pēc video kursa apguves un izpildīta noslēguma testa, Jūs saņemsiet sertifikātu elektroniskā veidā uz savu e-pasta adresi.

Apgūstiet  jaunas zināšanas sev ērtā vietā un laikā, sāciet mācīties Microsoft programmas video kursos jau šodien! 

  PIETEIKTIES 

Papildu informācija pa tālr. 25496807  vai rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv

 PIETEIKTIES 

Sazinieties ar mums

25496807
kursi@dzc.lv

Klientu atsauksmes

 • "Skaidrojumi demonstrācijās ir labi saprotami. Satura apgūšanai palīdz iespēja video apstādināt vai sākt to no sākuma. Ļoti patīk, ka saturu var apgūt jebkurā sev vēlamā laikā."
 • Inita Šulta, SIA "Rīgas Ūdens" transporta plānošanas tehniķe
 • "Profesionāli veidoti un saprotami video, kuros tēma tiek skaidrota ar piemēriem. Patīk, ka var līdzdarboties – izmēģināt pašam."
 • Jānis Rozenblats, SIA "Rīgas Ūdens" jaunākais projekta vadītājs
 • "Video kursu priekšrocība ir iespēja jebkurā brīdī video apturēt, lai noskatītos to vēlreiz."
 • Vita Rubene, SIA "Rīgas Ūdens" iepirkumu speciāliste
 • "Man ļoti patika, kā video kurss ir izveidots - ļoti kvalitatīvi, pārdomāti un, galvenokārt, ērti, lai mācītos."
 • Dana Kristiāna Skrupska, Nodibinājuma "Iespējamā misija" projektu vadītāja
 • "Visvairāk šo mācību laikā es novērtēju to, ka video kursi respektē manu darba tempu, manu intensitāti un to, kādas ir manas vajadzības pašreizējā brīdī. Es novērtēju, ka man bija iespēja mācīties to sadaļu, to tēmu, kas man bija aktuāla konkrētā brīdī, līdz ar to es pati varēju izveidot savu secību, kādā apgūt video kursu. Sadarbība ar Datorzinību centru bija izcili cieņpilna."
 • Ramona Urtāne, Nodibinājuma "Iespējamā misija" valdes priekšsēdētāja