AS „Datorzinību centrs” pasniedzēji prezentēja jauno Virtuālās Klases apmācību programmu

Ceturtdien, 20. septembrī  notika jaunā mācību gada pirmā Virtuālās Klases nodarbība, kurā mūsu pasniedzēji prezentēja jauno mācību programmu.

Šajā mācību gadā tiks apskatītas un skolotājiem mācītas dažādas tēmas: darbs tiešsaistē un kopīgošana mākonī, nepieradinātais Excel, mācības un atpūta video filmā, radošu rezultātu sasniegšanas komplekts, tās ir tikai dažas no nodarbību tēmām. Vairāk kā 240 skolotāji no dažādiem Latvijas reģioniem atzina, ka Virtuālās Klases programma patiešām ir intriģējoša un noderīga mācību procesā un tas raisīja skolotājos vēlmi piedalīties arī turpmākajās nodarbībās.

Virtuālās Klases apmācību nodarbības pedagogiem tiek organizētas  jau 3. sezonu, un tās nodrošina tiešsaistē pilnveidot savas zināšanas informāciju tehnoloģiju lietošanas jomā, lai radoši strādātu ar saviem skolēniem un mācību process skolā kļūtu atbilstošs 21. gadsimta prasmēm. 

Šo gadu pieredze rāda, ka AS „Datorzinību centra” pasniedzēji pārliecinoši spēj vadīt tiešsaistes seminārus un ir profesionāļi šajā jomā, par ko liecina skolotāju spēja Virtuālā Klasē iegūtās zināšanas nodot ne tikai saviem kolēģiem, bet arī izmantot mācību stundās, vadot nodarbības saviem skolēniem.

Virtuālās Klases nodarbības skolotājiem tiek organizētas sadarbībā ar Microsoft Latvija.