Mācību centrs

Par mums

Datorzinību centrs ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem IT mācību jomā. Vairāk nekā 27 gadu pieredze. Esam dibināti 1996. gadā un kopš tā laika palīdzam apgūt informācijas tehnoloģijas prasmes Latvijas uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem. Kvalificēti un sertificēti pasniedzēji ar ilgstošu darba pieredzi, kuru kompetences saistāmas ne tikai ar teicamu mācāmā temata pārzināšanu, bet arī ar izcilām metodiskajām prasmēm. 96,8 % dalībnieku ir apmierināti ar apmeklētajiem kursiem un pozitīvi vērtē gūto zināšanu noderīgumu savā turpmākajā darbā. Saņemtas atzinības un nozares inovāciju balvas. Ik gadu mūsu kursos mācās vairāk nekā 3000 dalībnieku.

Mācību centrā var apgūt

Microsoft Office programmas Excel, Word, PowerPoint, PowerBI, Outlook, Visio, OneNote, OneDrive, Microsoft Teams, Microsoft Forms, Office365
Microsoft Office programmas video kursu formātā Excel, Word, PowerPoint, OneDrive, Microsoft Teams
Vizuālo materiālu veidošanas rīkus Canva.com, Piktochat.com, Postermywal.com, Sway, Prezi.com, Infogr.am
Grāmatvedības sistēmas “Jumis” lietošanu Jumis pamatkurss, Jumis Noliktava, Jumis Personāls, Jumis PVN, Jumis bilance
Aptauju veidošanu ar IT rīkiem Microsoft Forms, Google aptaujas, EU Survey
Valsts IT sistēmas E-pakalpojumi, e-paraksts, e-adrese, e-platformas
Noderīgas IT prasmes pedagogiem un skolēniem Minecraft Education Edition, Microsoft Teams for Education, Moodle

Vēlies uzzināt vairāk par kursiem, raksti uz e-pastu kursi@dzc.lv vai pa tālr. 25496807

Kursi uzņēmuma vai iestādes grupām – mācību programmu, saturu un norises laiku pieskaņojam pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām.

Individuālajās konsultācijās sniedzam atbildes uz konkrētiem jautājumiem par datorprogrammu lietošanu, kā arī organizējam individuālas mācības atsevišķu tematu apguvei.

Informācija un pieteikšanās: kursi@dzc.lv vai pa tālr. 25496807

Mūsu vērtības

KLIENTS

Mēs strādājam, lai tiktu saprastas katra klienta mācību vajadzības un sniegtas tās zināšanas un prasmes, kas ļautu mūsu klientiem būt produktīvākiem un sasniegt viņu mērķus.

KVALITĀTE

Mēs strādājam atbildīgi un rūpējamies, lai katras mācības tiktu novadītas vislabākajā kvalitātē. Uzņēmumā ir ieviests IS0 9001 standarts, un mēs sekojam, lai mūsu sniegtais pakalpojums tiktu novērtētas visaugstākajā līmenī.

ATTĪSTĪBA

Mūsu mācību personāls regulāri pilnveido savas zināšanas. Pasniedzēji seko līdzi nozares jaunumiem, stažējas ārzemēs, kā arī iesaistās starptautiskos projektos, kas nodrošina kompetenču pilnveidi un veicina inovatīvu pieeju mācību procesam.

PROFESIONALITĀTE

Esam eksperti savā jomā, mūsu pasniedzēji ir ieguvuši izglītību ne tikai informācijas tehnoloģijās, bet arī izglītības zinātnēs. Mēs ik gadus klātienē nodrošinām mācības vidēji 2500 cilvēkiem, un esam kopumā jau izstrādājuši vairāk kā 200 e-mācību kursus uzņēmumiem, valsts pārvaldes un izglītības iestādēm. Mūsu sasniegumi ir guvuši atzinību un apbalvojumus. Esam sertificēts Microsoft Mācību Partneris, esam ieguvuši arī Microsoft in Education Global Training Partner statusu.