Datorzinību centrs tiek atzīts par Microsoft gada partneri Latvijā 2013

Datorzinību centrs piedalījās Microsoft vispasaules partneru konferencē 2013, kas šogad noritēja no 7. līdz 11. jūlijam Hjūstonā, ASV. Konferencē piedalījās vairāk kā 14 000 Microsoft partneru no 150 pasaules valstīm. Kā jau katru gadu, konferences svinīgajā ceremonijā tiek godināti Microsoft gada partneri un šogad Microsoft gada partnera Latvijā titulu ieguva Datorzinību centrs.

„Priecājamies, ka mūsu ieguldītais darbs inovatīvu IT risinājumu izveidē ir ļāvis gūt šo augsto Microsoft atzinību. Pēdējo gadu laikā esam veiksmīgi īstenojuši apjomīgus informācijas sistēmu izstrādes projektus izglītības un veselības aprūpes nozarēs, ir radīti praktiski un efektīvi lietvedības un projektu vadības risinājumi biznesa klientiem, uzsākti nozīmīgi zinātniskās pētniecības projekti ar mērķi radīt jaunus produktus un tehnoloģijas,” saka Andris Ķikāns, Datorzinību centra valdes priekšsēdētājs. „Inovācijām ir ļoti būtiska nozīme konkurētspējīgu IT risinājumu radīšanā. Gūtā Microsoft atzinība noteikti palīdzēs mums eksporta aktivitāšu paplašināšanā, kā arī kalpos kā lieliska motivācija turpmākajam darbam,” turpina A. Ķikāns.

Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs, ir gandarīts par Latvijas partnera veikumu, izciliem rezultātiem un devumu modernās izglītības attīstībā. „Datorzinību centrs saņēma atzinību par izcilu risinājumu un pakalpojumu sniegšanu Latvijā. Ar šo balvu Datorzinību centrs tiek atzīts par veiksmīgu uzņēmumu, kas, efektīvi sadarbojoties ar Microsoft Latvia biroju, savā darbībā ir demonstrējis veiksmīgu inovāciju un biznesa pieejas sasaisti, veicinot klientu apmierinātību un jaunu klientu piesaistīšanu,” uzsver Eglīša kungs, piebilstot, „Datorzinību centrs ir sniedzis neatsveramu ieguldījumu mūsu kopīgo klientu kvalitatīvā apkalpošanā un ir spožs izcilības piemērs, ko pēc tikšanās ar partneri atzina arī Microsoft viceprezidents Antonijs Salcito (Anthony Salcito)”.

Microsoft gada partnera balvas ietvaros apbalvo tos partnerus katras valsts mērogā, kas pagājušā gada laikā ir parādījuši izcilus uzņēmējdarbības sasniegumus, piegādājot klientiem Microsoft risinājumus. Balvas piešķir vairākās kategorijās, kurās uzvarētājus izvēlās no vairāk kā 3000 kandidātiem no 106 dažādām pasaules valstīm.
Šogad WPC galvenā tēma – mākoņskaitļošanas iespējas un instrumenti, kas sekmē veiksmīgu mākoņskaitļošanas pakalpojumu sniegšanu un attīstīšanu.

WPC saturs pieejamas video un teksta formātā konferences centrālajā vietnē:

http://www.digitalwpc.com.

Konference fotogrāfijās:

http://www.microsoft.com/en-us/news/presskits/partnernetwork/imageGallery.aspx.