Digitālo prasmju pilnveides programma Baltijā

Inovācijas un nepārtraukta tehnoloģiju attīstība ir kļuvusi par normu gan akadēmiskajā, gan darba vidē. Tieši tāpēc jaunu prasmju apgūšana kļūs par nozīmīgu komponenti cilvēku un uzņēmumu attīstības un konkurētspējas pilnveidei.

Lai atbalstītu mūsdienīgu zināšanu apguvi Microsoft savas globālās iniciatīvas ietvaros sadarbībā ar Latvijas Universitātes Inovāciju centru LUMIC, ISM Vadības un ekonomikas universitāte Viļņā un Igaunijas Biznesa skolu Tallinā radījusi personīgās attīstības programmu – “Digitālo prasmju pilnveides programma Baltijā”.

Programmas ietvaros iespējams izvelēties un bez maksas apgūt vienu no diviem (vai abus) apmācību moduļiem, kas piedāvāti programmā.

Modulis I: Bizness un Datu Analītika

Šis virziens ietver prasmes darbā ar datiem, piemēram, datu vizualizāciju un analīzi, mākoņdatošanas pamatus un to pielietojumu biznesa attīstībai. Mācoties datu analīzi, tiek piedāvāts apgūt datu vizualizācijas pamatus, iemaņas darbā ar Microsoft platformu Power BI un citas pamatzināšanas, kas palīdzēs izmantot datus ikvienā jomā.

Modulis II: Bezkoda un mazkoda programmu izstrāde

Šī kursa ietvaros tiks apgūta programmatūras un sistēmu projektēšana kā arī izstrādes un testēšanas metodes. Zināšanas par lietotņu izstrādi, ļaus izstrādāt lietotnes, kas palīdzēs vienkāršot, pārveidot un automatizēt biznesa procesus un institūciju darbības procedūras.

Mācību programma ir balstīta uz pašmācību – katrs programmas dalībnieks 8 nedēļu garumā zināšanas apgūst sev piemērotā laikā un ātrumā, izmantojot Microsoft Learn platformā pieejamos mācību resursus.

Pašmācība tiks papildināta ar praktiskām nodarbībām, kuru laikā mācību programmu vadītāji ar nozares ekspertiem dalīsies pieredzē, kā iegūtās zināšanas iespējams pielietot praksē.

Tāpat programmas ietvaros motivētākajiem kursa dalībniekam būs iespēja pieteikties virtuālai praksei, kuras ietvaros programmas dalībnieks iegūtās zināšanas varēs izmēģināt un pielietot praktiski.

Mācības sāksies 2021. gada 13. janvārī. Mācības ir bezmaksas un notiks angļu valodā. Reģistrācija mācību programmai ir atvērta līdz 2021. gada 11. janvārim.

Lai pieteiktos programmai, dodies uz Digitālo Prasmju Pilnveides Programma Baltijā lapu un uzsāc apgūt jaunas digitālās prasmes jau šodien!

PIETEIKŠANĀS

Ja radušies jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk, lūdzams sazināties ar Indru Trofimoviču, Latvijas universitātes Inovāciju centra vecāko eksperti, rakstot ziņu uz e-pastu indra.trofimovica@lu.lv.

Uz tikšanos “Digitālo prasmju pilnveides programma Baltijā”!