Dokumentu vadības sistēmas priekšrocības

Mūsdienu digitālajā laikmetā uzņēmumiem un organizācijām tiek piedāvāti daudz un dažādi risinājumi ikvienai problēmai, ar ko saskaras ikviens biznesa pasaules pārstāvis. Tieši šī lielā izvēle palīdz saprast, kas patiesi ir nepieciešams, lai darba ikdiena kļūtu efektīvāka un produktīvāka.  

Viens no populārākajiem un pieprasītākajiem risinājumu veidiem ir lietvedības pārvaldības risinājumi. Lietvedības digitalizācija samazinās: 

  • Laiku dokumentu meklēšanai par 30% 
  • Līguma sagatavošanas un saskaņošanas procesu par 50% 
  • Izmaksas papīra dokumentu glabāšanai, transportēšanai un arhivēšanai par 50% 
  • Nokavēto uzdevumu skaitu par 50% 

Mūsu izstrādātā dokumentu vadības sistēma ir vienkāršs, elastīgs un drošs risinājums, kas palīdzēs sakārtot un digitalizēt ikviena uzņēmuma vai organizācijas lietvedību. Kāpēc tieši Datorzinību centra dokumentu vadības sistēma būs Jūsu īstā izvēle? 

1. Ērta, efektīva un pārskatāma lietvedība

Dokumentu vadības sistēma kalpos ne tikai kā vienota dokumentu glabātuve, bet arī kā lielisks palīgs informācijas meklēšanā. Jums būs iespēja arī ērti pārskatīt dokumentu vēsturi un veiktos labojumus. Bez tam, dokumentu vadības sistēma sniedz iespēju darbiniekiem sadarboties tiešsaistē un izstrādāt dokumentus kopā no jebkuras vietas pasaulē. 

2. Vienkārša un saprotama sistēmas pārvaldība

Viena no sistēmas lielākajām priekšrocībām ir tās modulārā uzbūve, kas nozīmē, ka to ir iespējams vienkārši un ērti paplašināt arī pēc ieviešanas. Vienkāršotais un intuitīvais dizains ļaus kā darbiniekiem, tā arī sistēmas pārvaldniekiem strādāt ar sistēmu produktīvi un bez liekiem sarežģījumiem.  

3. Automatizēti biznesa procesi

Lai darba ikdiena būtu efektīvāka, dokumentu vadības sistēma palīdz automatizēt dažādus biznesa procesus. Līgumu saskaņošana, atvaļinājumu apstiprināšana, rēķinu apstrāde – tie ir tikai daži no procesiem, kurus iespējams padarīt automatizētus, tādējādi atstājot laiku nozīmīgākiem darbiem. 

4. Integrācija ar citām sistēmām

Dokumentu vadības sistēma, protams, nenodrošina visu biznesam nepieciešamo procesu pārvaldību, taču to ir iespējams integrēt ar dažādām sistēmām, kas noklāj, tā saucamos, tukšos laukus. Populārākās integrācijas mūsu pieredzē ir ar dažādām grāmatvedības sistēmām, kas palīdz sinhronizēt, piemēram, darbinieku sarakstus. Tāpat populāra integrācija ir ar eParaksts, kas nodrošinās iespēju parakstīt dokumentus sistēmā un uzreiz arī piekļūt dokumentam lasāmā formātā. Visbeidzot, integrācija ar eAdrese ir kļuvusi nu jau par nepieciešamību mūsu klientu vidū, lai pārvaldītu valsts institūciju ziņojumus turpat sistēmā.  

Šīs ir tikai dažas no dokumentu vadības sistēmas priekšrocībām, kuras ir svarīgas mūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem. Taču aiciniet mūs uz sarunu, lai uzzinātu vairāk par iespējām, ko sniedz dokumentu vadības sistēma – dzc@dzc.lv vai 67338366! 

  VĒLOS UZZINĀT VAIRĀK