Microsoft: Education edition – rīks attālinātām mācībām!

Minecraft: Education edition sniedz plašas iespējas apgūt visdažādākos mācību priekšmetus, piemēram, matemātiku, vēsturi, valodas, ķīmiju, fiziku, vizuālo mākslu, ekonomiku, ģeogrāfiju un citus. To var ērti un vienkārši izmantot darbam ar klasi, veidojot radošas nodarbības, sekot līdzi mācību rezultātiem, apgūt mūsdienu prasmes, kas skolēniem būs noderīgas nākotnes darba tirgū, kā arī mācīties programmēšanu ar CodeBuilder. Iespējas ir neierobežotas! Strādājiet attālināti ar skolēniem, attīstot kritiskās domāšanas, problēmu risināšanas, sadarbības un digitālās prasmes, kā arī radošumu un jaunradi!

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, kas saistīta ar COVID-19 izplatību un izglītības iestāžu pāriešanu uz attālinātajām mācībām, Microsoft ir paplašinājis iespējas mācību iestādēm bezmaksas iegūt Minecraft: Education edition. Tagad tas ir iespējams gan tām skolām, kurām ir bezmaksas, gan arī tām, kurām ir maksas Office 365 Education konti. Tāpat ir izveidota pamācību rokas grāmata, kas palīdzēs pirmajos soļos attālinātajās mācībās ar Minecraft: Education edition. Tādējādi sniedzot atbalstu skolām, lai arī attālinātais mācību process noritētu kvalitatīvi un pilnvērtīgi. Skolas var izmantot šo iespēju līdz pat 2020.gada jūnija beigām, lai skolēniem un skolotājiem iesāktais mācību process neapstātos arī šajā sarežģītajā laikā.

Vairāk informācijas šeit:

https://aka.ms/remote-learning-blog

Attālināto mācību rokas grāmata šeit:

https://aka.ms/remote-learning-kit

Minecraft: Education edition ir spēlē balstīts pasaulē atzīts mācību rīks, kurā iespējams veidot savu vidi un pasaules, izmantojot blokus, iegūtos resursus, kā arī radošumu dažādu mācību priekšmetu un projektu apguvei.

Vairāk par Minecraft: Education edition var lasīt šeit.