Microsoft jaunumi

Kā reiz teicis diženais Rainis: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” un ne velti šo citātu esam izvēlējušies, lai iesāktu rakstu par Microsoft programmu jaunumiem. Mūsdienu mainīgajā tehnoloģiju pasaulē ir jāspēj mainīties un pielāgoties laikam, kurā dzīvojam. Microsoft ir uzņēmums, kurš nemitīgi saviem klientiem piedāvā arvien jaunas iespējas, kā atvieglot un padarīt produktīvāku darba ikdienu.  

  • Microsoft 365 līdz šim saviem klientiem piedāvāja izmantot Microsoft defender tikai kā iebūvētu funkcionalitāti Windows datoros. Taču tagad šī drošības programma ir pieejama arī Android, macOS un IOS ierīcēs visiem Microsoft 365 abonentiem. Tiesa gan – dažās ierīcēs šī aizsardzības programma nestrādā pilnā apjomā, piemēram, macOS nav nodrošināta internetpārlūka drošība, taču viedtelefonos tā ir galvenā funkcija, ko nodrošina Microsoft Defender. 
  • Outlook jaunumi ir pa visam iepriecinoši ikvienam, lai varētu efektīvāk plānot savus darbus un laiku. Tagad savā e-pastā ir iespējams piespraust pastkastes augšgalā svarīgākos e-pastus. Tāpat Outlook piedāvā iespēju ar drag-and-drop funkcijas palīdzību pievienot e-pastus To Do sarakstiem, izveidojot jaunus ierakstus ar saiti uz e-pasta ziņojumu.  
  • Savukārt, Microsoft Teams saviem kārtību mīlošajiem lietotājiem drīzumā piedāvās iespēju nosūtīt ziņas, piezīmes, failus, bildes un video pašiem sev, lai varētu sev svarīgāko informāciju saglabāt vienuviet un nepieciešamo pievienot To do sarakstiem. 
  • Vēl efektīvākai sadarbībai Microsoft Word ir pievienojis funkciju, kas ļauj uz komentāriem dokumentā noreaģēt ar viena klikšķa palīdzību, izmantojot emocijzīmes.  
  • Excel savu jau tā bagātīgo funkciju klāstu papildinājis ar funkciju Data from Picture (dati no fotogrāfijas), kas nozīmē, ka programma ar mākslīgā intelekta palīdzību spēj nolasīt datus no fotogrāfijas un tos ievietot tabulā.  

Lai uzzinātu vairāk par Microsoft 365 sniegtajām iespējām un priekšrocībām Jūsu uzņēmumam, sazinieties ar mums pa e-pastu dzc@dzc.lv vai zvanot 67338366.  

Rakstā izmantotie avoti:  

  1. Rogers, R. (2022) How to Use Microsoft Defender on All Your Devices, https://www.wired.com/story/how-to-use-microsoft-defender/ 
  2. Holeček, A. (2022) Promoting workplace equity through inclusive innovation: What’s new in Microsoft 365 accessibility for Summer 2022, https://blogs.microsoft.com/accessibility/whats-new-in-microsoft-365-accessibility-for-summer-2022/ 
  3. Kraynak, S. (2022) Import data from picture in Excel for Windows, https://insider.office.com/en-us/blog/import-data-from-picture-in-excel-for-windows