Microsoft OneDrive Tehnoloģiju rīta rosme 22. aprīlī

Microsof OneDrive ir lielisks palīgs, ja vēlies drošu un ērtu dokumentu glabāšanu mākonī. Taču bieži vien mēs pat nenojaušam, ka šis rīks var palīdzēt ne tikai uzglabāt dokumentus, bet arī tos rediģēt un kopīgot ar citiem kolēģiem, lai kopīgi pie tiem strādātu vienlaikus.  

22. aprīlī tiekamies jau ceturtajā vebinārā “Tehnoloģiju rīta rosme”, kur uzzināsi, kā labāk kopīgot failus, kas glabājas Microsoft OneDrive, izmantojot dokumentu publiskās vai drošās saites. Kā arī apskatīsim citas dokumentu kopīgošanas iespējas, kas Tavu darba ikdienu palīdzēs padarīt efektīvāku.

  PIETEIKTIES  

Dokumentu glabāšanai mākonī ir vairākas priekšrocības: 

  • dokumentiem ir iespējams piekļūt jebkurā laikā un vietā, ja vien ir pieejams interneta pieslēgums; 
  • atvieglo kopīgošanas procesu, neradot vajadzību dokumentus lejupielādēt datorā, lai tos pēc tam nosūtītu e-pastā; 
  • dokumenti glabājās drošā vidē, kur var kontrolēt piekļuves tiem; 
  • dod iespēju kolēģiem sadarboties tiešsaistē vienlaikus, tādējādi paplašinot sadarbības horizontus arī attālinātā darba režīmā; 
  • samazina uzņēmuma izdevumus, piemēram, izslēdzot nepieciešamību pēc fiziskām dokumentu kopijām vai lokālajiem datu serveriem. 

Pilnveido un uzturi savas tehnoloģiju zināšanas ar mūsu profesionālo pasniedzēju komandu. Vien 30 minūtes no dienas iesākuma būs jaudīgs ieguvums darbus paveikt ātrāk un efektīvāk ar tehnoloģiju palīdzību.  

Pasākuma norise:
22. aprīlī plkst. 9:15 – 9:45
Dalība: bezmaksas

Spied uz saites un piesakies 
  PIETEIKTIES