Pasaules Veselības IT konference un izstāde / WoHIT 2015

Latvijas IT nozare plaši prezentē e-veselības risinājumus Pasaules Veselības IT konferencē un izstādē Rīgā.

No šodienas, 2015. gada 11. maija līdz 13. maijam Latvijas IT nozare ar plašu programmu prezentēs e-veselības risinājumus Pasaules Veselības IT konferencē un izstādē „WoHIT 2015” Rīgā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā gan klātienē, gan tiešraidēs.

„WoHIT 2015” konference un izstāde ir viens no centrālajiem pasākumiem, kas Latvijā notiek Pasaules e-veselības nedēļā (eHealth week) Latvijas prezidentūras ES Padomē programmas ietvaros. Konferencē piedalās ap 2000 dalībnieku no visas pasaules – lēmumu pieņēmēji publiskajā un privātajā sektorā, ārsti, slimnīcu un IT jomas vadītāji, augsta līmeņa amatpersonas, viesi u. c. Plašāk: www.worldofhealthit.org.

Aiga Irmeja, Latvijas IT Klastera izpilddirektore: „Latvijas IT sasniegumi un jaunākie risinājumi e-veselības jomā plašai starptautiskajai auditorijai apliecina Latvijas nozares spēku, unikalitāti un izcilību pasaulē. Dalība šajā pasākumā ir unikāla iespēja mūsu uzņēmumiem demonstrēt paveikto potenciālajiem klientiem no visas pasaules. Mēs esam attīstījuši IT risinājumus, kas ļauj radīt pievienoto vērtību sociāli un ekonomiski, un Latvija var lepoties ar sasniegto. Vienlaikus Latvijas stenda interaktīvais un radošais risinājums atgādina par veiksmīgu starpnozaru sadarbību, jaunu risinājumu attīstību un dzīves kvalitātes sekmēšanu.”

Visu konferences laikuLatvijas semināru stendā „LATVIA INDUSTRY ROOM” notiks Latvijas IT risinājumu un sasniegumu prezentācijas, semināri un demonstrējumi.

Arī mēs, AS “Datorzinību centrs”, iepazīstināsim ar E-mācīšanos un mūžizglītību darbiniekiem veselības aprūpē: metodoloģiju, labās prakses piemēriem, e-mācīšanās iespējām, satura dizaina instrumentiem.