Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem 16. decembrī

Vairāki uzņēmumi pasaulē savā darba ikdienā izmanto Microsoft programmas komunikācijai, dokumentu un prezentāciju veidošanai, datu analīzei un citām funkcijām. Tās sniedz daudz un dažādas iespējas efektīvāka darba veikšanai, taču ne vienmēr uzņēmumi ir informēti par visām Microsoft programmu sniegtajām iespējām. Bez tam, tās regulāri tiek papildinātas ar jaunām funkcijām un iespējām, kas var palīdzēt atvieglot mūsu darba ikdienu.  

Vebināru sērijas “Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem” 16. decembra pasākums būs veltīts Microsoft programmu iespējām un jaunumiem. Jums būs iespēja uzzināt jaunumus no Microsoft, kas aizvadīto mēnešu laikā izziņoti efektīvākam darbam ar Microsoft programmām. Tāpat stāstīsim arī par Microsoft 365 kā komunikācijas platformu uzņēmumiem, uz kura ir iespējams izveidot arī intranet, kas palīdzēs uzņēmuma komunikāciju padarīt ērtāku. Vebināra noslēgumā padalīsimies ar 5 PowerPoint funkcijām, par kurām, iespējams, nebūsiet dzirdējuši, taču turpmāk varēsiet izmantot savu prezentāciju veidošanā un vadīšanā. 

  PIETEIKTIES  

Pasākumā piedalīsies: 

Uldis Braše, mākoņpakalpojumu menedžerisTVG
TVG ir viens no reģiona vadošajiem mākoņu pakalpojumu un programmatūras izplatītājiem, kas darbojas Baltijas valstīs vairāk nekā 20 gadus un pastāvīgi pilnveido pakalpojumu kvalitāti, produktu piedāvājumu un partneru apmācības. TVG pārstāvēto mākoņpakalpojumu produktu un tehnoloģiju pakalpojumu klāsts virza un nodrošina daudzu Baltijas valstu klientu biznesa efektivitāti un rentabilitāti. TVG ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, gan privātajā, gan valsts sektorā. Uldis Braše ir TVG mākoņpakalpojumu menedžeris un šajā vebinārā iepazīstinās mūs ar Microsoft 365 jaunumiem, kas palīdzēs mūsu ikdienu padarīt vēl efektīvāku. 

Līga Matveja-Vlasova, pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs ir IT risinājumu un apmācību uzņēmums ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi IT jomā. Mēs ikdienā strādājam ar tādiem uzņēmumiem kā airBaltic, Skonto grupa, Balta, Food Union, Baltā bura, DPD, Domuss u.c. Mūsu klientu vidū ir arī valsts un pašvaldību iestādes, kurām sniedzam visdažādāko risinājumu un pakalpojumu klāstu. Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši pilnīgu klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Datorzinību centra mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja Līga Matveja-Vlasova ikdienā konsultē uzņēmumus, kā gudrāk un kvalitatīvāk vadīt uzņēmumus, izmantojot tehnoloģijas un IT risinājumus. Šajā vebinārā Līga pastāstīs par intranet nozīmi uzņēmuma komunikācijas veicināšanā. 

Brigita Lazdiņa, datorprasmju pasniedzēja, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs jau 25 gadus palīdz apgūt informācijas tehnoloģijas prasmes Latvijas uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem. Pie mums strādā kvalificēti un sertificēti pasniedzēji ar ilgstošu darba pieredzi, kuru kompetences saistāmas ne tikai ar teicamu mācāmā temata pārzināšanu, bet arī ar izcilām metodiskajām prasmēm. Brigita Lazdiņa ir viena no mūsu lieliskajām datorprasmju pasniedzējām ar lielu pieredzi, kas savā darba ikdienā palīdz daudziem cilvēkiem apgūt digitālās prasmes. Brigita vebinārā mūs iepazīstinās ar piecām PowerPoint funkcijām, kuras izmantot savā darba ikdienā. 

 

Pasākuma programma: 
16.
decembris 15:00 – 16:00

  • Microsoft Tehnoloģiju jaunumi | Uldis Braše, TVG 
  • Microsoft 365 kā komunikācijas platforma Jūsu uzņēmuma darbiniekiem | Līga Matveja-Vlasova, Datorzinību centrs 
  • 5 vērtīgas funkcijas darbā ar Microsoft PowerPoint | Brigita Lazdiņa, Tehnoloģiju pasniedzēja 

  PIETEIKTIES