Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem 18. martā

Uzņēmuma vadītāj, mēs zinām, cik svarīga ir dokumentu aprite biznesa ikdienā. It īpaši laikā, kad liela daļa darba notiek attālināti un digitālais atbalsts ir svarīgāks kā jebkad. Mēs aicinām Jūs pievienoties bezmaksas vebināram 18martā, lai uzzinātu tehnoloģiju sniegtās atbalsta iespējas dokumentu un informācijas aprites procesos! 

Šīs nedēļas vebinārā runāsim par efektīvu dokumentu un informācijas apriti uzņēmumā, balstoties uz LEAN metodoloģiju un reālu uzņēmumu pieredzi. Tāpat izzināsim dokumentu vadības sistēmas sniegtās priekšrocības un iespējas, ko izmantot ikdienas darbā ar dokumentiem, padarot to ātrāku un ērtāku. Būs arī stāsts par Microsoft 365 jaudīgajiem rīkiem, kuri ir efektīvi un noderīgi elementi informācijas drošībai un strukturēšanai arī attālinātā darba ikdienā.  

Pasākumā piedalīsies: 

Kaspars Savickis, Komunikāciju darbnīca
Komunikāciju darbnīca jau 12 gadus aktīvi strādā Latvijas tirgū. Specializējušies vadības, pārdošanas un klientu apkalpošanas semināru-treniņu vadībā. Uzņēmuma stratēģija – apgūtās teorētiskās zināšanas dalībniekiem ir “jāizstrādā” praktiski, jo, tikai izmēģinot un redzot, kā tas darbojās, mēs apgūtās prasmes nostiprinām, un tās paliek daudz dziļāk atmiņā.  Kaspars Savickis ir Komunikāciju darbnīcas idejas autors, dibinātājs un vadītājs ar 27 gadu pieredzi pārdošanā un 20 gadu pieredzi semināru/treniņu izstrādāšanā un vadīšanā. Viņa praktiskais seminārs par vadību un līderību ir licis pamatus vairāku jaunu uzņēmēju spējās vadīt uzņēmumu. Tieši tāpēc mēs esam izvēlējušies Kasparu kā mūsu vebināru sērijas runātāju. Gūstiet iedvesmu un noderīgus padomus efektīva biznesa vadīšanā. 

Uldis Braše, TVG
TVG ir viens no reģiona vadošajiem mākoņu pakalpojumu un programmatūras izplatītājiem, kas darbojas Baltijas valstīs vairāk nekā 20 gadus un pastāvīgi pilnveido pakalpojumu kvalitāti, produktu piedāvājumu un partneru apmācības. TVG pārstāvēto mākoņpakalpojumu produktu un tehnoloģiju pakalpojumu klāsts virza un nodrošina daudzu Baltijas valstu klientu biznesa efektivitāti un rentabilitāti. TVG ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, gan privātajā, gan valsts sektorā. Uldis Braše ir TVG mākoņpakalpojumu menedžeris un šajā vebinārā iepazīstinās mūs ar Microsoft 365 jaunajiem un jaudīgajiem rīkiem, kas palīdzēs Jums gurdi, efektīvi un droši strādāt arī attālinātā režīmā.  

Līga Matveja-Vlasova, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs ir IT risinājumu un apmācību uzņēmums ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi IT jomā. Mēs ikdienā strādājam ar tādiem uzņēmumiem kā airBaltic, Skonto grupa, Balta, Food Union, Baltā bura, DPD, Domuss u.c. Mūsu klientu vidū ir arī valsts un pašvaldību iestādes, kurām sniedzam visdažādāko risinājumu un pakalpojumu klāstu. Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši pilnīgu klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Datorzinību centra mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja Līga Matveja-Vlasova ikdienā konsultē uzņēmumus, kā gudrāk un kvalitatīvāk vadīt uzņēmumus, izmantojot IT iespējas. Šajā vebinārā Līga runās par efektīvu dokumentu apriti un vadīšanu ar dokumentu vadības sistēmu, un kā tas atšķiras no dokumentu glabāšanas uzņēmuma serverī. 

 

Pasākuma programma
2021. gada 18. marts (10:00-11:30)

  • LEAN un IT tehnoloģijasKOMUNIKĀCIJU DARBNĪCA, Kaspars Savickis 
  • Dokumentu vadības sistēma – ātrs un ērts darbs ar dokumentiem | DATORZINĪBU CENTRS, Līga Matveja-Vlasova 
  • Microsoft 365 – darbs ar jauniem un jaudīgiem rīkiem | TVGUldis Braše 

  PIETEIKTIES