Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem 20. maijā

Uzņēmuma vadītāj, mēs zinām, cik sarežģīts ir šis attālinātais laiks, kad darbs ar dokumentiem neapstājas, taču klātienē to saskaņošana un parakstīšana ir apgrūtināta vai nav iespējama. Tāpēc aizvien vairāk uzņēmumu pievēršas digitalizācijai un risinājumiem, kuri piedāvā to izdarīt vienkārši, ātri un elektroniski.  

Šoreiz vebinārā runāsim par un ap elektroniskajiem parakstiem Latvijā un Eiropā. Aizvadītā gada laikā daudzi uzņēmumi ir piedzīvojuši digitālo transformāciju, pārejot uz digitālo dokumentu apriti. Uzņēmumu dinamikas dēļ nereti rodas nepieciešamība juridiski saistoši parakstīt līgumus ne tikai ar partneriem Latvijā, bet arī Eiropas Savienībā, ko mūsdienās visbiežāk dara ar elektronisko parakstu palīdzību. Savukārt otrā pasākuma daļa tiks veltīta dokumentu aprites ciklam dokumentu vadības sistēmā (DVS), sākot jau ar elektronisku dokumentu izveidi, turpinot ar to reģistrēšanu un saskaņošanu un, visbeidzot – ar dokumentu elektronisku parakstīšanu. Parādīsim, kā vienkārši un ērti parakstīt dokumentus ar drošu elektronisku parakstu, demonstrēsim arī DVS integrāciju ar DOKOBIT risinājumu, kas ļauj parakstīt dokumentus ar partneriem no citām valstīm. 

  PIETEIKTIES  

Pasākumā piedalīsies:

Kārlis Mālnieks, risku un kvalitātes vadības daļas atbilstības vadītājsLVRTC
LVRTC ir  viens no vadošajiem elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas nodrošina kvalitatīvus un drošus telekomunikāciju risinājumus nozīmīgākajiem Latvijā pārstāvētajiem mobilo sakaru, interneta un telekomunikāciju operatoriem, kā arī valsts institūcijām. Kopš 2009. gada 31. maija LVRTC ir vienīgais uzticamības pakalpoju sniedzējs Latvijā, kas nodrošina eParaksta pakalpojumu. LVRTC risku un kvalitātes vadības daļas atbilstības vadītājs Kārlis Mālnieks ir eksperts savā jomā un ikdienas gaitās uzrauga, lai uzņēmuma dati, dokumenti un informācija būtu drošībā un pieejama attiecīgajiem darbiniekiem. Kārlis šoreiz pievērsīsies tieši tam, kā mēs katrs varam ikdienā izmantot eParakstu darba vajadzībām kā Latvijas, tā arī visas Eiropas līmenī.  

Līga Matveja-Vlasova, Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs ir IT risinājumu un apmācību uzņēmums ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi IT jomā. Mēs ikdienā strādājam ar tādiem uzņēmumiem kā airBaltic, Skonto grupa, Balta, Food Union, Baltā bura, DPD, Domuss u.c. Mūsu klientu vidū ir arī valsts un pašvaldību iestādes, kurām sniedzam visdažādāko risinājumu un pakalpojumu klāstu. Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši pilnīgu klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Datorzinību centra mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja Līga Matveja-Vlasova ikdienā konsultē uzņēmumus, kā gudrāk un kvalitatīvāk vadīt uzņēmumus, izmantojot tehnoloģijas un IT risinājumus. Šajā vebinārā Līga runās par ērtu, drošu un juridiski saistošu elektronisko dokumentu apriti, kur iespējams veikt pilnu elektronisko dokumentu aprites ciklu – no dokumenta izveides līdz pat elektroniskai parakstīšanai ar saviem sadarbības partneriem Latvijā un citām Eiropas savienības valstīm.  

Pasākuma programma
20. maijs 10:00 – 11:30

  • E-paraksts un tā izmantošana Eiropas valstīs savstarpējo līgumu slēgšanā | Kārlis Mālnieks, LVRTC 
  •  Dokumentu vadības sistēma – ērtai, drošai un juridiski saistošai elektronisko dokumentu apritei | Līga Matveja-Vlasova, DATORZINĪBU CENTRS 

  PIETEIKTIES