Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem 25. novembrī

Pandēmijas apstākļos mums ir radusies nepiecešamība pielāgoties situācijai un mainīt savus paradumus. Tas attiecās arī uz jaunu prasmju apgūšanu, kas pēdējo gadu laikā reti ir pieejamas klātienē. Šī gada septembrī Datorzinību centrs nosvinēja savu 25. dzimšanas dienu, kam par godu izveidojām jaunu produktu – video kursus, kas dod iespēju mūsu klientiem mācīties sev ērtā vietā un laikā, saplānojot mācības atbilstoši savam darba grafikam. Kā būtisks ieguvums šim mācību formātam ir iespēja pielāgot sev mācību tempu, noskatoties video fragmentus atkārtoti vai apturēt to, ja tas ir  nepieciešams.  

Turpinot vebināru sēriju “Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem”, 25. novembra pasākumā mēs iepazīstināsim ar mūsu jaunāko produktu – video kursiem. Jums būs iespēja iepazīties ar video kursu tapšanas procesu un nozīmi tehnoloģiju zināšanu pilnveidei, kā arī klientu pieredzes stāstus, kuri paspējuši izmēģināt mūsu jauno produktu. Tāpat piedāvājam Jums iesaistīties diskusijā ar tehnoloģiju ekspertiem un klientu pārstāvjiem, lai rastu atbildes, cik efektīvi var apgūt tehnoloģijas šādā mācīšanās formātā, kas arvien vairāk ienāk mūsu ikdienā. 

  PIETEIKTIES  

Pasākumā piedalīsies: 

Līga Matveja-Vlasova, pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs ir IT risinājumu un apmācību uzņēmums ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi IT jomā. Mēs ikdienā strādājam ar tādiem uzņēmumiem kā airBaltic, Skonto grupa, Balta, Food Union, Baltā bura, DPD, Domuss u.c. Mūsu klientu vidū ir arī valsts un pašvaldību iestādes, kurām sniedzam visdažādāko risinājumu un pakalpojumu klāstu. Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši pilnīgu klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Datorzinību centra mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja Līga Matveja-Vlasova ikdienā konsultē uzņēmumus, kā gudrāk un kvalitatīvāk vadīt uzņēmumus, izmantojot tehnoloģijas un IT risinājumus. Šajā vebinārā Līga pastāstīs par Datorzinību centrs jaunāko produktu – video kursiem un kāpēc tas ir nozīmīgi mācīties digitālās prasmes.  

Brigita Lazdiņa, datorprasmju pasniedzēja, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs jau 25 gadus palīdz apgūt informācijas tehnoloģijas prasmes Latvijas uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem. Pie mums strādā kvalificēti un sertificēti pasniedzēji ar ilgstošu darba pieredzi, kuru kompetences saistāmas ne tikai ar teicamu mācāmā temata pārzināšanu, bet arī ar izcilām metodiskajām prasmēm. Brigita Lazdiņa ir viena no mūsu lieliskajām datorprasmju pasniedzējām ar lielu pieredzi, kas savā darba ikdienā palīdz daudziem cilvēkiem apgūt digitālās prasmes. Brigita vebinārā mūs iepazīstinās ar video kursu tapšanas iemesliem un nozīmi apmācību procesos, kā arī nodemonstrēs, kā izskatās mācīšanās platforma.  

Ramona Urtāne, valdes priekšsēdētāja, Iespējamā misija
Iespējamā misija ir kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Viņi vēlas, lai Latvijas izglītības sistēma būtu starp labākajām pasaulē, tāpēc dara visu iespējamo, lai tiektos uz izcilu izglītības kvalitāti un veicinātu pozitīvas pārmaiņas izglītībā Latvijā. Ramona Urtāne ir Iespējamās misijas valdes priekšsēdētāja, kuras dienas kārtībā ietilpst darbs pie Latvijas izglītības sistēmas pārmaiņām. Šoreiz vebinārā Ramona pastāstīs par komandas pieredzi video kursu apguvē, kādas ir to priekšrocības un vai šāda veida mācīšanās ir uzņēmumu nākotne.   

Zita Šulca, personāla daļas personāla projektu vadītāja, Rīgas ūdens
Rīgas ūdens ir Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošs uzņēmums, kurš nodrošina rīdziniekiem un atsevišķām pašvaldībām ārpus Rīgas ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus. Vairāki tūkstoši nekustamo īpašumu īpašnieki ir izvēlējušie tieši Rīgas ūdens pakalpojumus. Zita Šulca ikdienā vada uzņēmuma iekšējās apmācības un ir atbildīga par darbinieku kompetences celšanu un šajā vebinārā padalīsies ar uzņēmuma pieredzi digitālo prasmju apgūšanā ar video kursu palīdzību, kā arī dalīsies ar savām pārdomām par prasmju apgūšanas paradumu maiņu. 

Jolanta Vīcupe, administratīvās pārvaldības daļas vadītāja vietniece vadības atbalsta sistēmu jautājumos, Rīgas ūdens
Jolanta Vīcupe ir viens no tiem darbiniekiem, kas ir ļoti pašmotivēta un spējīga saplānot savu laiku efektīvi, atstājot darba dienā arī vietu dažādu jaunu prasmju apguvei. Vebinārā Jolanta padalīsies ar pieredzi, kādi ir ieguvumu, apgūstot digitālās prasmes ar video kursu palīdzību.  

 

Pasākuma programma: 
25. novembris 15:00 – 16:00

  • Mācīšanās – uzņēmuma jaunā biznesa stratēģija | Līga Matveja-Vlasova, Datorzinību centrs 
  • Video kursu izstrādes process un nozīme tehnoloģiju zināšanu pilnveidei uzņēmumos | Brigita Lazdiņa, Datorzinību centrs 
  • Uzņēmumu pieredzes stāsti video kursu apguvē | Ramona Urtāne, Iespējamā misija,  Zita Šulca un Jolanta Vīcupe, Rīgas ūdens 

  PIETEIKTIES