Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem 27. maijā

Uzņēmuma vadītāj, attālināti vadīt komandu ir liels izaicinājums un mēs to zinām. Uzņēmuma iekšējās komunikācijas fokuss ir radikāli mainījies, nākas pārstrukturēt komunikāciju ar darbiniekiem. Ir daudz sarežģītāk, ja darbinieku nevar noķert aiz rokas biroja gaitenī un pārliecināties, vai uzdevumi ir izpildīti. Tāpat pastarpinātās atgriezeniskās saites dēļ ir kļuvis grūtāk saprast, vai darbinieks ir saņēmis visu nepieciešamo informāciju. Taču ar pareizajiem rīkiem ir iespējams uzņēmuma informācijas apmaiņu un uzdevumu pārvaldību sakārtot arī attālinātā darba režīmā.  

Šoreiz vebināra fokuss tiks vērsts uz uzņēmuma iekšējo komunikāciju kā vienu no galvenajiem pīlāriem biznesa attīstībā. Iepriekš uzņēmuma iekšējās komunikācijas fokuss bija vērsts uz visa veida informācijas nodošanu un darbinieku iesaisti, taču tagad komunikācijā vairāk pievēršas darbinieku emocionālajai un fiziskajai veselībai. Mūsu eksperti runās par to, kā tehnoloģijas var palīdzēt šīs pa jaunam fokusētās uzmanības nodrošināšanā. Mēs klausītājus iepazīstināsim ar intranet iespējām un priekšrocībām, kas var palīdzēt Jūsu uzņēmumam strādāt efektīvāk udarbiniekiem nodrošināt visu nepieciešamo informāciju jebkurā laikā. Tāpat mūsu eksperti stāstīs par Microsoft 365 rīkiem, kas var kalpot par noderīgiem rīkiem uzdevumu pārvaldībā un komandas darba organizēšanā. 

  PIETEIKTIES  

Pasākumā piedalīsies: 

Kristīne Mennika,  Citadeles korporatīvās komunikācijas vadītāja un LASAP valdes locekle
Citadeles misija ir modernizēt banku nozari un sniegt klientiem un biznesam visā Baltijā vairāk iespēju. Citadele ne vien ir digitālo finanšu inovāciju flagmanis, bet arī sniedz labāko klientu apkalpošanu Latvijā. Līdzās klasiskajiem bankas pakalpojumiem Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu: sākot ar mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķiniem un zibmaksājumiem, un beidzot, kā pirmie Baltijā, piedāvājot atvērt kontu ar selfiju, maksāt ar gredzenu un uz mobilā tālruņa numuriem. Kristīne ir ne tikai Citadeles korporatīvās komunikācijas vadītāja, bet kopš 2014. gada ir arī Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes locekle. Kristīne Mennika ikdienā ar komandu atbild par iekšējo un ārējo Citadeles komunikāciju. Šajā vebinārā Kristīne mūs iepazīstinās ar savu pieredzi, kā tehnoloģijas ikdienā palīdz veicināt darbinieku labbūtību šajā izaicinājumu pilnajā laikā, kad teju visi 1400 Citadeles darbinieki strādā no mājām 

Uldis Braše, mākoņpakalpojumu menedžerisTVG
TVG ir viens no reģiona vadošajiem mākoņu pakalpojumu un programmatūras izplatītājiem, kas darbojas Baltijas valstīs vairāk nekā 20 gadus un pastāvīgi pilnveido pakalpojumu kvalitāti, produktu piedāvājumu un partneru apmācības. TVG pārstāvēto mākoņpakalpojumu produktu un tehnoloģiju pakalpojumu klāsts virza un nodrošina daudzu Baltijas valstu klientu biznesa efektivitāti un rentabilitāti. TVG ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, gan privātajā, gan valsts sektorā. Uldis Braše ir TVG mākoņpakalpojumu menedžeris un šajā vebinārā iepazīstinās mūs ar Microsoft 365 iespējām uzdevumu pārvaldībā, kas palīdzēs darbiniekiem uzdot uzdevumus un sekot to izpildei. Kā arī Uldis stāstīs par darbu plānošanas rīkiem, kas atvieglos Jūsu komandas ikdienas darbu. 

Līga Matveja-Vlasova, pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs ir IT risinājumu un apmācību uzņēmums ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi IT jomā. Mēs ikdienā strādājam ar tādiem uzņēmumiem kā airBaltic, Skonto grupa, Balta, Food Union, Baltā bura, DPD, Domuss u.c. Mūsu klientu vidū ir arī valsts un pašvaldību iestādes, kurām sniedzam visdažādāko risinājumu un pakalpojumu klāstu. Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši pilnīgu klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Datorzinību centra mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja Līga Matveja-Vlasova ikdienā konsultē uzņēmumus, kā gudrāk un kvalitatīvāk vadīt uzņēmumus, izmantojot tehnoloģijas un IT risinājumus. Šajā vebinārā Līga demonstrēs un runās par lielisku komunikācijas kanālu uzņēmumiem jeb intranetu, kas ir pielāgojums tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām un vēlmēm, lai visa svarīgākā informācija būtu pieejama vienuviet un jebkurā laikā.  

 Pasākuma programma
27. maijs 10:00 – 11:30

  • Tehnoloģiju izmantošana darbinieku labbūtības veicināšanā |Kristīne Mennika, CITADELE
  • Microsoft 365 efektīvam komandas darbam un uzdevumu pārvaldībai | Uldis BrašeTVG 
  • Intranet risinājums – digitālā darba vide uzņēmumā | Līga Matveja-Vlasova, DATORZINĪBU CENTRS 

  PIETEIKTIES