Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem 3. jūnijā

Šajā pārmaiņu laikā ir būtiski ietekmēta mūsu darba ikdiena – darbinieki strādā no mājām, reizēm no biroja. Komunikācija noris e-pastos un video sapulcēs. Lielākais izaicinājums ir paveikt darbus un  sasniegt uzstādītos darba mērķus. Līdz brīdim, kad mēs attopamies, ka ir daudzi kolēģi, kurus neesam satikuši jau vairāk nekā gadu. Tāpēc uzņēmuma vadītāji aizvien vairāk domā par to, kā jūtas viņu darbinieki un kā rast iespēju visiem satikties. Ir ļoti būtiski šo satikšanos padarīt īpašu – gaidītu, priecīgu un pozitīvām emocijām piepildītu. 

3. jūnija vebinārs “Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem” pievērsīsies darba komandas gara uzturēšanai un  komunikācijai arī attālinātā režīmā, lai dalītos pieredzē, kā tehnoloģijas izmantot kopīgai atpūtai darba kolektīvā. Savukārt, eksperts no TVG mums pastāstīs par apslēptajiem rīkiem Microsoft 365 platformā, kurus, iespējams, Jūs neesiet pamanījuši vai izmantojuši. 

  PIETEIKTIES  

Pasākumā piedalīsies: 

Uldis Braše, mākoņpakalpojumu menedžerisTVG
TVG ir viens no reģiona vadošajiem mākoņu pakalpojumu un programmatūras izplatītājiem, kas darbojas Baltijas valstīs vairāk nekā 20 gadus un pastāvīgi pilnveido pakalpojumu kvalitāti, produktu piedāvājumu un partneru apmācības. TVG pārstāvēto mākoņpakalpojumu produktu un tehnoloģiju pakalpojumu klāsts virza un nodrošina daudzu Baltijas valstu klientu biznesa efektivitāti un rentabilitāti. TVG ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, gan privātajā, gan valsts sektorā. Uldis Braše ir TVG mākoņpakalpojumu menedžeris un šajā vebinārā iepazīstinās mūs ar Microsoft 365 apslēptajiem rīkiem, kuri var palīdzēt Jūsu ikdienas darbu padarīt efektīvāku.  

Līga Matveja-Vlasova, pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs ir IT risinājumu un apmācību uzņēmums ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi IT jomā. Mēs ikdienā strādājam ar tādiem uzņēmumiem kā airBaltic, Skonto grupa, Balta, Food Union, Baltā bura, DPD, Domuss u.c. Mūsu klientu vidū ir arī valsts un pašvaldību iestādes, kurām sniedzam visdažādāko risinājumu un pakalpojumu klāstu. Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši pilnīgu klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Datorzinību centra mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja Līga Matveja-Vlasova ikdienā konsultē uzņēmumus, kā gudrāk un kvalitatīvāk vadīt uzņēmumus, izmantojot tehnoloģijas un IT risinājumus. Šajā vebinārā Līga dalīsies mūsu uzņēmuma pieredzē, kā mēs organizējam un aizvadām ikmēneša komandas kopības sajūtas veidojošos pasākumus ar Kahoot un Microsoft Teams palīdzību.  

 

Pasākuma programma
3.jūnijs 10:00 – 11:30  

  • Tehnoloģiju izmantošana kopīgam atpūtas brīdim ar kolēģiem – Datorzinību centra pieredzes stāsts | Līga Matveja-Vlasova,  DZC 
  • Microsoft 365 apslēptie rīki sadarbībai| Uldis Braše, TVG 

  PIETEIKTIES