Randiņš ar tehnoloģiju ekspertiem 4. martā

Uzņēmuma vadītāj, mēs redzam, ka daudziem Covid-19 pandēmija ir radījusi izaicinājumus personāla atlasē, vadīšanā un pārvaldībā. Pievienojies mūsu bezmaksas vebināram 4. martā un iepazīsti ekspertus personāla un tehnoloģiju jomā, kas palīdzēs sniegt idejas un atbalstu šajā sarežģītajā laikā. 

Šoreiz vebinārā runāsim par personāla atlases procesu un tehnoloģijām COVID laikā, lai Jūs iedvesmotu pārmaiņām un dotu iespēju ieskatīties, kā strādā profesionāļi šajā jomā. Atbildēsim uz jautājumu, vai ar Microsoft Teams var vadīt uzņēmumu un kā tas notiek reālajā dzīvē. Tāpat parādīsim risinājumu, ar kura palīdzību var uzlabot darbu ar personāla dokumentiem un ļaut darbiniekiem strādāt ar tiem no savām viedierīcēm. 

Pasākumā piedalīsies: 

Ilze Boitmane, I-Work Group
SIA I-Work Group ir uzņēmums ar 15 gadu pieredzi personāla atlasē, piesaistē, tiešajā piesaistē (head hunting)  un novērtēšanā. Pēdējā gada laikā darbības akcenti tiek likti uz digitālās vides un sociālo mediju izmatošanu personāla piesaistes procesā. Tāpat arī uzņēmums pievērš lielāku uzmanību atlases procesa organizēšanai, izmantojot  tiešsaistes rīkus, kā arī šī atbalsta sniegšanai darba devējiem.  Ilze Boitmane ir personāla atlases eksperte ar 20 gadu darba pieredzi personāla atlasē, piesaistē un novērtēšanā. Sarakstījusi grāmatas „Personāla atlase un novērtēšana” un „Veiksmīgas karjeras anatomija” un papildus tam ir I-Work Group dibinātāja un vadītāja. Ilze zina, ka COVID-19 ir liels pārbaudījums kā darba devējiem, tā arī darba ņēmējiem. Tāpēc mūsu vebināru sērijas ietvaros esam izvēlējušies tieši Ilzi, lai iedvesmotu un iedrošinātu Jūs personāla atlasi neatlikt uz “labākiem laikiem”, bet gan, pielāgojoties situācijai, mainīt ierasto. 

Mārtiņš Reimanis, TVG
TVG ir viens no reģiona vadošajiem mākoņu pakalpojumu un programmatūras izplatītājiem, kas darbojas Baltijas valstīs vairāk nekā 20 gadus un pastāvīgi pilnveido pakalpojumu kvalitāti, produktu piedāvājumu un partneru apmācības. TVG pārstāvēto mākoņpakalpojumu produktu un tehnoloģiju pakalpojumu klāsts virza un nodrošina daudzu Baltijas valstu klientu biznesa efektivitāti un rentabilitāti. TVG ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādus nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, gan privātajā, gan valsts sektorā. Šajā vebinārā uzņēmumu pārstāvēs TVG vadītājs Baltijā Mārtiņš Reimanis. Viņš, liekot lietā savu bagātīgo pieredzi tehnoloģiju jomā, pastāstīs, kā Microsoft Teams Jums var palīdzēt vadīt uzņēmumu ne tikai Covid laikā, bet arī turpmāk.
 

Andris Ķikāns, Datorzinību centrs
Datorzinību centrs ir IT risinājumu un apmācību uzņēmums ar vairāk nekā 24 gadu pieredzi IT jomā. Mēs ikdienā strādājam ar tādiem uzņēmumiem kā airBaltic, Skonto grupa, Balta, Food Union, Baltā bura, DPD, Domuss u.c. Tāpat mūsu klientu vidū ir arī valsts un pašvaldību iestādes, kurām sniedzam visdažādāko risinājumu un pakalpojumu klāstu. Par savas darbības galveno mērķi esam noteikuši pilnīgu klientu vajadzību izpratni, ļaujot tiem gūt maksimālo atdevi no investīcijām informācijas tehnoloģijās. Datorzinību centra valdes priekšsēdētājs Andris Ķikāns, neraugoties uz bagātīgo pieredzi, vēl joprojām gūst aizvien jaunu pieredzi IT jomā, strādājot izglītības un biznesa sistēmu izveidē un attīstībā. Šoreiz Andra stāsts būs par personāla pašapkalpošanās portālu, kas ļauj darbiniekiem to izmantot mobilajās ierīcēs.

Pasākuma programma
2021. gada 4 marts (10:00 – 11:00)

  • Personāla atlases izaicinājumi un tehnoloģijas COVID laikā | I-WORK, Ilze Boitmane 
  • Uzņēmuma vadība ar Microsoft Teams. Vai tas ir iespējams? | TVG, Mārtiņš Reimanis 
  • Kā izveidot efektīvu un juridiski saistošu personāla vadības procesu un darbinieku komunikāciju viedierīcēDATORZINĪBU CENTRS, Andris Ķikāns 

  PIETEIKTIES