Sāc Jauno gadu kopā ar Dokumentu vadības sistēmu

Rudens ir laiks, kad ievākt ražu un sākt gatavoties ziemai. Arī biznesā varētu teikt, ka valda līdzīgs princips – rudens nozīmē gada beigu tuvošanos un jaunu sākumu. Šoreiz Jaunais gads nāk ar īpašām pārmaiņām – eAdrese visos Latvijā reģistrētajos uzņēmumos būs obligāta prasība. 

Tāpēc uzņēmumi šogad aktīvāk kā parasti ievieš Dokumentu vadības sistēmas, integrējot eAdreses un eParaksta funkcionalitāti. Taču tās nav vienīgās priekšrocības un iespējas, ko sniedz mūsu sistēma. Tā piedāvā arī: 

  • dažu sekunžu laikā atrast nepieciešamo dokumentu; 
  • saskaņot to ar kolēģiem, nesūtot e-pastā, bet ērti apskatot dokumentu vīzas, versiju vēsturi un dokumentu statusus sistēmā; 
  • ar dažu klikšķu palīdzību uzģenerēt tipveida līgumu, pilnvaru, atvaļinājuma iesniegumu, rīkojumu vai cita veida dokumentu. 

  UZZINĀT VAIRĀK 

Tās ir tikai dažas Dokumentu vadības sistēmas priekšrocības, kas ļautu Jūsu uzņēmuma darbiniekiem strādāt ar dokumentiem no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Digitalizēto dokumentu aprite būs vieglāka kā jebkad. 

Aiciniet mūs uz sarunu un uzziniet, kā 25 gadu pieredze IT nozarē un mūsu Dokumentu vadības sistēma, kuru izmanto daudzu nozaru vadošie uzņēmumi, kā arī mazais un vidējais bizness, var Jūsu uzņēmumam palīdzēt:  

  • sakārtot procesus; 
  • atvieglot ikdienas darbu; 
  • ietaupīt laiku un finanšu resursus. 

Lai uzsāktu jauno gadu ar Dokumentu vadības sistēmu, darbs ir jāiegulda jau tagad! 
  PIETEIKTIES DEMONSTRĀCIJAI