Mācību centra aizvadītais 2021. gads.

Mācību centra 2021. gads skaitļos. 

Mācīšanās, īpaši tehnoloģiju apguve, ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, to īpaši pierādīja divi pēdējie gadi, kuru laikā nācās “pārcelt” visu darbu attālināti un mācīties citādāk. Šī gada laikā Mācību centra komanda veiksmīgi īstenoja dažādus izglītojošus un tehnoloģiju pilnveidojošus projektus, kopā apmācot teju 3000 kursu dalībniekus, tajā skaitā pedagogus, valsts iestāžu darbiniekus,  gan mazāku, gan lielāku uzņēmumu grupas un individuālos interesentus. Paralēli apmācībām, uzsākām jaunu projektu un radījām  populārāko Microsoft programmu apmācību kursus video formātā. Vairāk par video kursiem variet lasīt šeit. 

“Zināt, kā efektīvi lietot tehnoloģijas ļauj ikdienā mums strādāt gudrāk, nevis vairāk, tā ir iespēja celt savu konkurētspēju darba tirgū un būt soli priekšā konkurentiem. Tāpēc turpināsim apgūt jaunas tehnoloģijas un augt kopā “,  uzsver Mācību centra vadītāja Lāsma Mencendorfa.

Šajā gadā kopumā esam novadījuši 46 kursus un esam apkopojuši Top 5 kursus, kurus izvēlas mūsu klienti.

Top 5 apmācību kursi 2021. gadā :

  1. Vebinārs Office 365
  2. Vebinārs Elektroniskie dokumenti
  3. Vebinārs Efektivitātes pilnveidošana Microsoft Office
  4. Vebinārs Ecxel lietpretējiem
  5. Vebinārs Power BI

Varam droši teikt, ka šī gada laikā uzņēmumi turpināja ieviest jaunas digitalizācijas ikdienas darbā. Apmācībās par Microsoft Office ieviesām daudzos uzņēmumos skaidrību, kā pilnvērtīgi izmantot Office programmas, lai ikdienas darbs būtu efektīvāks. 

Ja arī Jūs vēlaties uzlabot savas prasmes par Microsoft produktiem, piesakieties konsultācijai rakstot uz ēpastu kursi@dzc.lv vai zvanot 25496807. 

 

Paldies mūsu sadarbības partneriem par kopīgi paveiktajiem projektiem, Mums ir liels gods sadarboties kopā.  Sakām lielu paldies arī mūsu klientiem, kuri izvēlas mācības pie mums.

Tikai mācoties mēs kļūstam gudrāki!