Vebinārs: Kā tehnoloģijas apgūt viegli un ātri?

Bezmaksas vebināri darba efektivitātes veicināšanai Microsoft programmās

Mūsu ikdienas darbs nav iedomājams bez tehnoloģijām, tajā skaitā Microsoft programmām. Var šķist, ka tās pārzinām lieliski, tomēr mūsu gadiem ilgā pieredze, nodrošinot mācības uzņēmējiem un valsts iestādēm, norāda, ka daudzas funkcijas, kurām darbinieki tērē vairāku stundu laika, var izdarīt 10 minūšu laikā, nodrošinot gan vizuāli pievilcīgu informācijas attēlošanu, gan automatizējot dažādu atskaišu sagatavošanu.

Tāpēc aicinām nosaktīties 2 bezmaksas pasākumus, kur būs iespēja uzzināt  tehnoloģijas apgūt viegli un ātri. 

                                           

31. marta vebinārā uzzināsiet vērtīgus padomus darbā ar Word, PowerPoint un Outlook programmām, pasniedzējas demonstrē taustiņu kombinācijas efektīvākam darbam, kā pareizāk veidot prezentācijas struktūru un strādāt ar dizaina elementiem, kā arī tiek apskatītas dažādas funkcijas darbā ar e-pastiem.

5. aprīļa vebinārā atklāsim Microsoft Excel pasauli gan no iesācēja, gan lietpratēja acīm. Gūsiet ieskatu par Pivot Table izveidi un Pivot Chart iespējām, demonstrēsim ikdienā ikvienam nepieciešamās funkcijas, kā arī diagrammu izveidi, pārskatāmākai datu analīzei.

 

Vebinārā Datorzinību centra pasniedzēji pastāsta, kā efektīvi strādāt populārākajās programmās, dalās padomos un ieteikumos, kas noderēs ikdienas darbā un iepazīstina ar jauno mācīšanās pieeju – Video kursiem.
Video kursu formāts ir viegls un ērts veids, kā iegūt PowerPoint, Word, Outlook, Excel citu programmu nepieciešamās zināšanas un prasmes. 

 

 

Jautājumu gadījumā rakstīt uz kursi@dzc.lv, vai zvanīt pa tālruni 25 496 807.