Strādā gudrāk, nevis vairāk – apgūsti Office 365 rīkus!

Vai zināji, ka vari saslēgt savu e-pasta programmu Outlook ar piezīmēm OneNote, lai ērtāk un ātrāk sakārtotu pierakstus un panāktās vienošanās ar klientiem? Šīs piezīmes varēsi koplietot ar kolēģiem, lai arī viņi var sniegt pilnvērtīgu atbalstu klientam, un būt informēti par projektu norisēm!

Vai zināji, ka ierastais Skype for Business pārtaps uz Teams un tā iespējas paplašināsies?

Vai zināji, ka piekļūt dokumentiem no jebkuras vietas Tev palīdzēs OneDrive, turklāt vari to sinhronizēt ar vairākām ierīcēm un strādāt vienmēr ar aktuālo dokumentu?

Vai zināji, ka vari turēt 1 TB dokumentu savā OneDrive failu krātuvē, turklāt vari to sinhronizēt ar vairākām ierīcēm un strādāt vienmēr ar aktuālo dokumentu?


Strādāt gudrāk, nevis vairāk ir katra darbinieka ikdienas izaicinājums. Šīs ir tikai dažas no iespējām, kas palīdzēs palielināt Tavu produktivitāti. Nāc un apgūsti Office 365 sniegtās iespējas efektīvākam darbam!

“Datorzinību centrs” organizē mācības “Microsoft Office 365 rīki sadarbībai un komunikācijai” (8 akadēmiskās stundas), kur varēs apgūt mākonī bāzētās IT platformas vidi, tās sniegtās iespējas un ieguvumus biznesa produktivitātes un efektivitātes veicināšanai.

Mācības paredzētas ikvienam ar priekšzināšanām darbā ar datoru un kādu no interneta pārlūkprogrammām.

Kursa norises laiks – 30. oktobris, plkst. 10.00-17.15

Cena vienam dalībniekam: 80 EUR + PVN

Kursa programmu var izpētīt šeit.


Pieteikšanās un papildu informācija pa tālr. 26475979 vai rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, uzņēmuma rekvizītus un kontakttālruņa numuru, kā arī kursa nosaukumu.

Mācības notiek Rīgā, Lāčplēša ielā 41, 4. stāvā, SIA “Datorzinību centrs” telpās.