Tehnoloģiju darbnīcas pirmsskolas izglītības iestādēm

Datorzinību centra tehnoloģiju darbnīcās Jūs iegūsiet papildu zināšanas un iemaņas par populārākajām programmām, tiešsaistes rīkiem un to iespējām, veidojot vizuālos materiālus, darba lapas un uzdevumus bērniem.

Norises vieta: Tiešsaistē
Darbnīcas ilgums: Katra darbnīca 4 akadēmiskās stundas

Darbnīcas cena: Grupai līdz 15 cilvēkiem –  300 EUR + PVN
Individuāli piesakoties – 30 EUR + PVN
Individuāla pieteikšanāsŠEIT
Pieteikšanās grupai – 25496807, kursi@dzc.lv

 

PIEDĀVĀJAM SEŠAS TEHNOLOĢIJU DARBNĪCAS:

1. Darbnīca: “Vizuālo materiālu veidošana Canva.com” 

Iespēja apgūt tiešsaistes programmas canva.com iespējas dažādu vizuālu materiālu veidošanai ikdienā (apsveikumi, diplomi, darba lapas, plakāti, ziņu lapas, foto kolāžas u.c.)

2. Darbnīca: “Digitāli mācību materiāli ikdienai”

Iespēja apgūt dažādus noderīgus tiešsaistes rīkus produktīvākam ikdienas darbam, kā piemēram, aptauju veidošana, ideju mākoņi, krustvārdu mīklas, vārdu meklēšana u.c.

3. Darbnīca: “Mūsdienīgas prezentācijas PowerPoint”

Iespēja apgūt programmu funkcijas, kas veidos vizuāli pievilcīgas prezentācijas. Papildināt prezentāciju ar attēliem, tos apstādāt, pievienot slaidiem animācijas, skaņas efektus, video, slaidu pārejas efektus.

4. Darbnīca: “Darba lapu veidošana programmā Word”

Iespēja apgūt dokumentu noformēšanas procesu un paaugstināt darba efektivitāti, veidojot aizraujošas darba lapas bērniem: attēlu un teksta novietošana, kopēšana, kā arī gatavo veidņu (brošūras, nedēļas plāni) izmantošana.

5. Darbnīca: “Interaktīvu mācību materiālu veidošana ar Genially vai Nearpod”

Iespēja veidot interaktīvus mācību materiālus vietnē genially.ly vai nearpod.com. Aplūkot gatavos nodarbību plānus un pieejamos resursus pirmsskolas vecuma bērniem, interaktīvo testu veidošana, progresa pārskats, automātiska uzdevumu uzdošana Microsoft Teams, Google classroom un citas iespējas.

6. Darbnīca: “E-mācību vadības sistēma Moodle” BEZMAKSAS

E-mācību kurss pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem par mācīšanās platformas skolo.lv dažādu funkciju izmantošanu ikdienas darbā: kā e-kursa ietvaros veidot materiālus, interaktīvas spēles un uzdevumus audzēkņiem, tā diferencējot mācību procesu pirmsskolas grupā. Pieteikšanās tiešsaistē 16., 17. jūnijā plkst. 10.00 ŠEIT