Vebināri: Rīta kafija ar tehnoloģiju ekspertiem

Kas īsti ir SharePoint un kā pārskatāmi organizēt darbu Teams vidē? Kāpēc uzņēmumā nepieciešams izmantot Microsoft 365 platformā sniegtās iespējas? Kā Mākslīgais intelekts var palīdzēt darbā ar datiem? Uz šiem jautājumiem varēsiet rast atbildes nesteidzīgi malkojot savu rīta kafiju.

 

Aicinām apmeklēt tiešsaistes vebinārus, kur tehnoloģiju eksperti dalīsies savā pieredzē, kā dažādi rīki un programmatūras veicina produktivitāti.

 …………………………….                  Pieteikuma anketa uz vebināru par Microsoft risinājumiem

 

💻 21. martā plkst. 9.15 – 9.45 Sadarbība un dokumentu pārvaldība Teams un Sharepoint vidē.
Stāstīsim par veiksmīgu dokumentu pārvaldības un sadarbības praksi. Kā droši pārvaldīt dokumentus SharePoint vidē un, kā programma Teams atvieglo komandas darbu. Mācību centra vadītāja demonstrēs praktiskus piemērus, kā šie rīki palīdz sakārtot darba vidi un nodrošina efektīvu un veiksmīgu sadarbību komandā.

💻 28. martā plkst. 9.15 – 9.45 Datu analīzes iespējas ar Mākslīgā Intelekta palīdzību.
Tehnoloģiju eksperti dalīsies savā pieredzē, kā bezmaksas Mākslīgā intelekta rīki var palīdzēt darbā ar datiem. Pastāstīs par Mākslīgā intelekta iespējām programmā Excel un kā to izmantot, lai ātrāk un efektīvāk veiktu datu analīzi.

💻 4. aprīlī plkst. 9.15 – 9.45 Microsoft 365 risinājumi efektīvam ikdienas darbam.
Demonstrēsim Microsoft 365 platformas digitālās sadarbības vidi, kas jebkuram uzņēmumam un organizācijai var palīdzēt veicināt iekšējo darbinieku komunikāciju un sadarbību, organizēt pārdomātu dokumentu plūsmu un automatizēt biznesa procesus.

 

Piedalies mūsu vebināros un sper soli pretī panākumiem!