Tehnoloģiju darbnīcas pirmsskolas izglītības iestādes pedagogiem

Darbnīcas mērķis:
Iepazīstināt pedagogus ar dažādām programmatūrām un tiešsaistes rīkiem, kas pilnveidos digitālās zināšanas un tos apgūstot iegūs noderīgas prasmes ikdienas darbam.
Darbnīcas ilgums – 4 akadēmiskās stundas.
Darbnīcas norise: tiešsaistē

PIEDĀVĀTĀS DARBNĪCAS

 

1.  Darbnīca ”Vizuālo materiālu veidošana Canva.com”:

Iespēja apgūt tiešsaistes programmas canva.com iespējas dažādu vizuālu materiālu veidošanai ikdienā (apsveikumi, diplomi, darba lapas, plakāti, ziņu lapas, foto kolāžas u.c.)

2.  Darbnīca ”Mūsdienīgas prezentācijas PowerPoint”:

Iespēja apgūt programmu funkcijas, kas veidos vizuāli pievilcīgas prezentācijas. Papildināt prezentāciju ar attēliem, tos apstādāt, pievienot slaidiem animācijas, skaņas efektus, video, slaidu pārejas efektus.

3.  Darbnīca ”Interaktīvu mācību materiālu veidošana ar Genially vai Nearpod”:

Iespēja veidot interaktīvus mācību materiālus vietnē genially.ly vai nearpod.com. Aplūkot gatavos nodarbību plānus un pieejamos resursus, interaktīvo testu veidošanas iespējas, skolēnu progresa pārskatus, automātisko uzdevumu uzdošanu Microsoft Teams, Google Classroom un citas noderīgas iespējas. 

4.  Darbnīca ”Darba lapu veidošana programmā Word”:

Iespēja apgūt dokumentu noformēšanas procesu un paaugstināt darba efektivitāti, veidojot aizraujošas darba lapas bērniem: attēlu un teksta novietošana, kā arī gatavo veidņu (brošūras, nedēļas plāni) izmantošana un pielāgošana.

 


Pietiekšanās – 25496807, kursi@dzc.lv