E-pasts Jūsu biznesam!

Vēlamies Jums pastāstīt vairāk par Microsoft Outlook un tā iespējām. Lai gan sākumā var šķist, ka tas ir tikai e-pasts, tomēr tajā slēpjas dažādas funkcijas, par kurām nemaz nezinām. Vai zinājāt, ka tas ir gan e-pasts, gan kalendārs vienā?

 

Bezmaksas

Microsoft piedāvā izveidot bezmaksas kontu ar iespēju izmantot e-pastu un kalendāru savai darba efektivitātei, bez papildus samaksas.

Viss vienuviet

Outlook nav tikai e-pasts. Jums ir iespēja e-pastā nosūtīt uzaicinājumu uz tikšanos, kas automātiski parādīsies kalendārā un atgādinās par to īsi pirms sākuma. Iespēja viedot uzdevumus un sekot tiem līdzi, sastrādāties ar kolēģiem un daudz kā cita.

Sadarbība

Ar Outlook Jūs varat viegli dalīties ar dokumentiem, tādējādi veicinot komandas sadarbību. Aizmirstiet par lieki pievienotiem failiem e-pastā, Outlook ir iespējams integrēt OneDrive, viegli daloties ar failiem, un veikt izmaiņas reālā laikā.

Kalendārs

Outlook kalendārs nav tikai laika iedalījuma rīks. Tas ir virtuālais asistents, kas palīdzēs Jums plānot sanāksmes, nodoties uzdevumiem un pat veidot atgādinājumus par svarīgākajiem notikumiem.

Nepalaidiet garām nevienu e-pastu

Outlook piedāvā veidot kategorijas, lai sakārtotu savus e-pasta ziņojumus. Izmantojiet atgādinājumus, lai neizmirstu atbildēt uz svarīgiem e-pastiem. Pieminot konkrētu kolēģi, būs viegli nepalaist garām e-pastu, kas domāts tieši viņam.

Alternatīva citām programmām

Jūs varat apvienot visas sadarbībai nepieciešamās darbības (čatot, sadarboties, sazvanīties u.c.), izmantojot tikai vienu programmu. Microsoft Teams ir ideāls aizstājējs tādām lietotnēm kā Zoom, Slack un citas.

Īsinājumtaustiņi

Izmantojiet šos un daudzus citus īsinājumtaustiņus, lai ar savu e-pastu strādātu vēl ātrāk, ērtāk un efektīvāk.

 

Mēs, Datorzinību centrs esam viens no vadošajiem uzņēmumiem IT mācību jomā ar 26 gadu pieredzi. Tāpēc ar lielāko prieku palīdzēsim Jums apgūt visas nepieciešamās programmas funkcijas ikdienas darbam gan individuāli, gan uzņēmuma kolektīvam.

Individuālām apmācībām Outlook video kurss: Vairāk informācijas
Kursam ir beztermiņa piekļuve, ar iespēju mācīties sev ērtā laikā un vietā.

Grupas apmācībām 8 akad. stundu Outlook kurss: Vairāk informācijas
Kursa programmu ir iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm.

 

Citi mūsu tehnoloģiju kursi: Kursu katalogs