Vairāk nekā saziņas rīks!

Vēlamies Jums pastāstīt par vienu no populārākajiem un efektīvākajiem mūsdienās pieejamajiem saziņas un sadarbības rīkiem – Microsoft Teams.
Iespējams, ka Jums tas nav svešs un ikdienā jau tiek izmantots, tomēr, vai zinājāt, ka tas ir kas vairāk nekā tikai saziņas rīks?

 

Popularitāte

Pateicoties platformas lietotājam draudzīgajai videi un plašajām iespējām, uzņēmumi un organizācijas izvēlas tieši Teams kā savu primāro sadarbības platformu, lai veidot sadarbību ar klientiem, partneriem un kolēģiem.

Mobilā lietotne

Teams mobilā lietotne piedāvā visu galveno funkcionalitāti, ļaujot Jums būt produktīvam, esot ārpus biroja. Tas nozīmē, ka Jūs varat piekļūt saviem failiem, ziņām un sanāksmēm jebkurā vietā un laikā.

Plašas sadarbības iespējas

Jūs varat veikt videozvanus, čatot, kopīgot failus, veidot darba un tērzēšanas grupas, sadarboties reālajā laikā un organizēt sanāksmes. Programma piedāvā ātru un efektīvu komunikāciju jebkurā laikā un vietā, neatkarīgi no attāluma.

Tiešraides

Teams piedāvā ne tikai veidot sapulces, bet arī tiešraides pasākumus, ar papildus funkcijām, kur dalībniekiem ir iespējams uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Pēc pasākuma iegūsiet arī atskaiti par apmeklējumu.

Papildus lietotnes

Programma piedāvā integrēt vairākas vērtīgas lietotnes, piemēram, Planner, To Do, Power Automate un citas, kas palīdz organizēt darba procesus, sekot līdzi progresam un automatizēt dažādas darbības.

Alternatīva citām programmām

Jūs varat apvienot visas sadarbībai nepieciešamās darbības (čatot, sadarboties, sazvanīties u.c.), izmantojot tikai vienu programmu. Microsoft Teams ir ideāls aizstājējs tādām lietotnēm kā Zoom, Slack un citas.

Iekļauts Microsoft plānā

Teams ir iekļauts Microsoft plānos, tas nozīmē, ka, ja izmantojat Microsoft produktus, Jums jau ir pieejama programma un jāsāk tikai izmantot tās sniegtās iespējas.

Ar Teams palīdzību Jūs varat izveidot atsevišķus kanālus, lai organizētu diskusijas konkrētām tēmām, izveidot automātiskos ziņojumus, uzstādīt uzdevumu atgādinājumus un izmantot daudzus citus rīkus, kas uzlabos Jūsu ikdienas darbu. Izmantojiet visas programmas sniegtās iespējas, lai uzlabotu sava darba efektivitāti!

 

Mēs, Datorzinību centrs esam viens no vadošajiem uzņēmumiem IT mācību jomā ar 26 gadu pieredzi. Tāpēc ar lielāko prieku palīdzēsim Jums apgūt visas nepieciešamās programmas funkcijas ikdienas darbam gan individuāli, gan uzņēmuma kolektīvam.

Individuālām apmācībām Teams video kurss: Vairāk informācijas
Kursam ir beztermiņa piekļuve, ar iespēju mācīties sev ērtā laikā un vietā.

Grupas apmācībām 4 akad. stundu Teams kurss: Vairāk informācijas
Mācības var organizēt gan tiešsaistē, gan klātienē.
Kursa programmu ir iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm.

 

Citi mūsu tehnoloģiju kursi: Kursu katalogs