Jaudīgs gads Mācību centrā

2021. gads skaitļos

Mācīšanās, īpaši tehnoloģiju apguve, ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, to īpaši pierādīja divi pēdējie gadi, kuru laikā nācās “pārcelt” visu darbu attālināti un mācīties citādāk. Šī gada laikā Mācību centra komanda veiksmīgi īstenoja dažādus izglītojošus un tehnoloģiju pilnveidojošus projektus, kopā apmācot teju 3000 kursu dalībniekus, tajā skaitā pedagogus, valsts iestāžu darbiniekus,  gan mazāku, gan lielāku uzņēmumu grupas un individuālos interesentus. Paralēli apmācībām, uzsākām jaunu projektu un radījām  populārāko Microsoft programmu apmācību kursus video formātā. Vairāk par video kursiem variet lasīt šeit. 

“Zināt, kā efektīvi lietot tehnoloģijas ļauj ikdienā mums strādāt gudrāk, nevis vairāk, tā ir iespēja celt savu personīgo un uzņēmuma konkurētspēju darba tirgū un būt soli priekšā konkurentiem. Tāpēc turpināsim apgūt jaunas tehnoloģijas un augt kopā arī nākamajā gadā! “  Mācību centra vadītāja Lāsma Mencendorfa.

Šajā gadā kopumā esam vadījuši 46 dažāda veida kursus no mūsu piedāvājuma, no kuriem lielāko popularitāti mūsu klientu vidū guvuši: 

Top 5 apmācību kursi 2021. gadā :

Varam droši teikt, ka šī gada laikā uzņēmumi turpināja ieviest jaunas tehnoloģijas un risinājumus ikdienā, lai darbs būtu efektīvāks. 

Paldies mūsu sadarbības partneriem par kopīgi īstenotajiem projektiem, mums ir liels gods sadarboties un mūsu klientiem, par uzticēšanos, kuri turpina izvēlēties mācības mūsu lielisko pasniedzēju vadībā.

Ja arī Jūs vēlaties uzlabot savas datorlietošanas prasmes vai uzzināt jaunāko par Microsoft produktiem, piesakieties konsultācijai rakstot uz e-pastu kursi@dzc.lv vai zvanot 25496807.