Kursi skolotājiem jūnijā

Mēs, Datorzinību centrs, jūnijā piedāvājam skolotājiem 4 dažādus kursus jaunu mācību materiālu izstrādei. Kursu laikā Jums būs iespēja pasniedzējas vadībā apgūt jaunas prasmes, kā ātri un vienkārši radīt pievilcīgus un mūsdienīgus mācību materiālus, prezentācijas un iepazīt Mākslīgā intelekta iespējas.

Canva EDU iespējas mācību procesā (6 akad. st.)
12., 13. jūnijā plkst. 15.00 -17.15
Cena par kursu: 45 EUR + PVN
Kā radīt interaktīvas un mūsdienīgas prezentācijas, darba lapas, stundu lapas, video un daudz kā cita, izmantojot Canva Izglītības iestādēm. Uzzināsiet kā veidot klases un aktivitātes, uzdot uzdevumus skolēniem un sadarbības iespējām, kopīgojot darbus.

 

Darba lapu veidošana programmā Microsoft Word pirmsskolai (4 akad. st.)
14. jūnijā plkst. 12.00-15.15
Cena par kursu: 30 EUR + PVN
Nodarbības laikā radīsiet vairākas darba lapas ar attēlu, tekstu un tabulu novietošanu, kopēšanu, kā arī gatavo veidņu izmantošanu, kuras varēsiet izmantot rakstītprasmes, lasītprasmes un rēķināšanas prasmes pilnveidei.

 

PowerPoint jaunumi un iespējas skolotājiem (4 akad. st.)
17. jūnijā plkst. 15.00-18.15
Cena par kursu: 30 EUR + PVN
Mākslīgā intelekta iespējas un risinājumi, veidojot prezentācijas PowerPoint kā palīgu mācību procesa organizēšanā, lai veicinātu prezentāciju veidošanas procesu un satura kvalitāti. Prezentācijas veidošana, izmantojot dažādus dizaina un satura veidošanas elementus.

 

Mākslīgais intelekts pedagogu darbā (4 akad. st.)
20. jūnijā plkst. 15.00-18.15
Cena par kursu: 30 EUR + PVN
MI būtība, drošības aspekti un iespējām izglītībā, kā arī ar dažādi MI rīkiem, kā Google Gemini, ChatGTP un Microsoft Copilot. Kursā tiks sniegtas praktiskas zināšanas par pareizu uzvedņu veidošanu. MagicSchool platformas lietošana, veidojot stundu plānus un vērtēšanas rubriku.

 

Pēc dalības kursā saņemsiet sertifikātu. 🎓
Kursi norisināsies tiešsaistē, izmantojot MS Teams programmu.

Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu

Nepalaidiet garām šo iespēju un iegūstiet jaunas prasmes pirms vasaras sākuma!