Nāc uz kursiem un izveido sava uzņēmuma digitālā mārketinga stratēģiju!

Digitālais mārketings ir būtiska mūsdienu biznesa sastāvdaļa, ja uzņēmums vēlas būt pieejams visplašākajam klientu lokam.

Kvalitatīvas mājaslapas nozīme biznesā, pārdošanas platformu izmantošana, sociālo tīklu iespējas produktu un pakalpojumu reklāmā – to visu var apgūt pie mums!

Datorzinību centrs ir sapulcinājis lielisku un pieredzējušu pasniedzēju komandu, kuri Jums palīdzēs apgūt šīs un vēl citas zināšanas un iedvesmos Jūs jauniem risinājumiem biznesa attīstībai.

 

4. oktobris 10.00-17.15 145 EUR + PVN

Sociālo tīklu mārketings

Pasniedzējs: Elīna Stafecka
Sociālie tīkli un bizness vienuviet? Jā! Prakse ir pierādījusi, ka 21. gadsimtā sociālo tīklu nozīme preču un pakalpojumu sniegšanā ir pieaugusi galvu reibinošā ātrumā. Apmeklējot kursu, uzzināsiet, kā sociālie tīkli var kļūt par biznesa instrumentu un komunikācijas stratēģiju, kā plānot reklāmas kampaņas, kur iegūt bezmaksas rīkus vizuālo materiālu sagatavošanai, kā arī citu noderīgu informāciju, kas raisīs idejas, kuras varbūt līdz šim nav ienākušas prātā!

Par pasniedzēju – satura mārketinga profesionāle un PR speciāliste, specializējusies sociālo mediju PR satura un mājaslapas tekstu veidošanā, sertificēta Google reklāmu un Google Analytics speciāliste, šobrīd vada komandu ar vairāk kā 20 satura autoriem latviešu, krievu, angļu u.c. valodās, nodrošinot dažādus interneta satura risinājumus.

Kursa programma

 

8. un 15. oktobris 14.00-17.15 125 EUR + PVN

Facebook reklāmas izveide un efektivitātes analīze

Pasniedzējs: Ieva Pastare
Sociālie tīkli jau izpētīti, laiks ķerties klāt konkrētu reklāmu veidošanai! Kurss tiem, kas vēlas praktiski izmēģināt Facebook Ads Manager jeb reklāmas veidošanas rīku, ar kura palīdzību var sasniegt savu mērķauditoriju un daudz veiksmīgāk reklamēt savas preces vai pakalpojumus. Kursa otrajā daļā tiks pētīta reklāmas efektivitāte un veikta tās rūpīga analīze, lai nākotnes reklāmu veidošana un rezultāti būtu aizvien labāki.

Par pasniedzēju – savā ikdienas darbā specializējas Facebook un Instagram satura un komunikācijas satura stratēģiju izstrādē. Vairāk nekā 7 gadu pieredze nozarē, strādājot ar starptautiskiem un pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kā arī lieliem Latvijas uzņēmumiem dažādas nozarēs.

Kursa programma

 

Norises laiku precizēt 10.00-17.15 290 EUR + PVN

E-komercija uzņēmuma darbības attīstībai

Pasniedzēja: Līga Matveja-Vlasova
Tendences e-komercijā ir mainīgas, tādēļ vislabāk to apgūt tāda pasniedzēja vadībā, kuram ir ne tikai spējas un prasme dalīties ar savām zināšanām, bet arī pieredze strauji augošajā e-komercijas jomā. Kursā uzzināsiet, kā pozicionēt savu uzņēmumu tirgū, veicināt produktu un pakalpojumu pārdošanu interneta vidē, kā pareizi plānot mājaslapas izveides procesu, kā arī iepazīsieties ar normatīvo aktu prasībām e komercijas jomā.

Par pasniedzēju – ar e-komercijas projektiem strādā kopš 2003. gada, ir apmācījusi un konsultējusi vairāk nekā 200 dažādu nozaru uzņēmumus.

Kursa programma
Norises laiku precizēt 10.00-17.15 90 EUR + PVN

Tirdzniecības platformas Etsy iespējas produktu pārdošanai Interneta vidē

Pasniedzējs: Eduards Pulks
Vai esat domājuši par to, kā pārdot savus produktus Internetā? Etsy ir paredzēts tieši tam! Etsy.com ir starptautiska e-tirdzniecības platforma, kura sniedz plašas iespējas, lai nogādātu informāciju par Jūsu izstrādājumiem līdz pircēja ekrānam visā pasaulē. Kursā uzzināsiet par Interneta tirdzniecības platformas Etsy veikala izveidi, produktu sludinājumu ievietošanu, labas prakses noteikumu ievērošanu.

Pasniedzējs dalīsies pieredzē, kas gūta sava biznesa veiksmīgā attīstībā, izmantojot Etsy.

Kursa programma

Mācības notiek Rīgā, Lāčplēša ielā 41, 4. stāvā, SIA “Datorzinību centrs” telpās.

Papildu informācija pa tālr. 26475979 vai rakstot uz e-pastu: kursi@dzc.lv